(117 müşteri değerlendirmesi)

Psk. Ahmet Yaşar için 117 değerlendirme

 1. İsmail Kartal

  Hocamızla evliliğimde sıkıntı yaşadığım için görüşme gereği duymuştum. Eşime pek bir iletişim kuramıyorduk. Söylediklerimi anlamıyor, bildiklerini okuyor, anlamak istemiyor ve hep aynı şekilde devam ediyordu. Sanki beni duymuyordu. Tavır koyuyordum anlamıyordu, ayrılma yoluna gidiyordum yine olmuyor du.Barışıyorduk ve hep aynı noktaya dönüyorduk. Bunun üzerine Ahmet Bey’le görüştük ve şu anda geldiğimiz nokta beni anlamaya başlaması. En azından söylediklerimi duyuyor artık ve kendince beni kırmadan incitmeden bir şeyleri yapmaya çalışıyor. Bu anlamda ikimiz de orta yolu bulmaya çalışarak ilerliyoruz. Ahmet Hoca’nın da verdiği destekten çok memnunuz, şu anlık iyi gidiyor tüm sürecimiz

 2. İsl*** P***

  Duruşuyla ve yaklaşımıyla psikoloji bilimine uygunluğu tartışılmaz Ahmet hocam teşekkürler tüm Art ekibine ..

 3. İdi*** G***

  Ahmet bey sadece dinleyen değil anlayan da bir psikolog .kendisine sonsuz teşekkürlerimi iletmek istiyorum buradan . En kısa sürede çocuğumla birlikte görüşmek istiyorum zeka testi yapmak için

 4. Müc*** M***

  Verimli bir seans oldu. Dİğer seansları merakla bekliyorum Ahmet hocam 🙂

 5. Cey*** A***

  Su an emin adimlarla ve erkenden kazandigi bilgi birikimiyle yoluna devam ediyor.. Cok memnun oldum sizi tanidigima cok iyi geldiniz..

 6. Ayş*** D***

  ahmet bey alanında oldukca iyi birisidir

 7. Nur*** K***

  Merhaba. Uzun zamandır anksiyete ve stres dolayısıyla Obsesif Kompulsif Bozukluk’la baş etmeye çalışıyordum. Bundan dolayı arkadaşlık ve okul hayatım etkilenmişti. Kaygımdan dolayı masanın başında ders çalışmaya bile oturamıyordum. Zaman zaman sebepsiz yere çok endişeleniyordum. Hocam diğer psikologlardan farklı olarak kaygının arkasında yatan sebepleri ortaya çıkardı. Şuanda çok daha rahat ders çalışıyorum ve olayları daha iyi yorumlayabiliyorum. Ve hocamın sayesinde insanlarla olan iletişimim düzeldi. Ahmet hocama çok teşekkür ediyorum ve düşünen herkese kesinlikle gitmelerini öneriyorum.

 8. Zey*** K***

  Selam, ben bir anneyim her anne gibi evinde huzur mutluluk arayan evlatlarını en iyi şekilde yetiştirmeye çalışan bir anneyim .Bu huzuru ve mutluluğu rol yaparak gülerek vermeye çalışıyormuşum meğer. Onlarla otururken mutluymuş gibi yapıp odama çekilince ağlamaya başlıyordum. Eşimin beni aldatmasını hala kendime yediremiyordum, psikolojik destek almaya ihtiyacım olduğunu anladım, internetten araştırmalarımla Ahmet Beye ulaştım. İlk görüşmemizde sıcak bir ortam ile karşılandım, eski bir arkadaşımla sohbet ediyormuş gibi hissettim. Aile içi sıkıntılarımı bir dostumla dertleşir gibi beni eleştirmeden dinledi. Ahmet Bey sayesinde artık bu olay beni rahatsız etmiyor, mutluyum yenen eski günlerime geri döndüm artık. Emeklerinden ve bana verdiği güvenden ötürü kendisine teşekkür ederim.

 9. Ayş*** B***

  Eşimle 23 senelik evliyim ama yıllardır aramızdaki iletişim bizi mutlu etmiyordu. Evet mutlu olduğumuz zamanlar da vardı ama sayısı kavga ettiğimiz zamanları geçmezdi. Ya boşanmaktı kararımız ya da bu evliliği kurtarmak için bir şeyler yapmaktı. Ahmet Bey hem benimle hem de eşimle bireysel çalışarak birbirimize ilişkin davranışlarımız değişmeye başladı, kendisine emeğinden ve sabrından ötürü teşekkür ederim.. İlişkisine ve sorunlarına bakış açısı kazanmak isteyen herkese tavsiye ederim.

 10. Meh*** ç***

  Ahmet Beye sıcak karşılamasından dolayı teşekkür ederim. İnsan kendini rahatlamış ve sorunlarını anlatırken yargılanmadığını hissetmek çözüme daha da kolay ulaşacağını hissettiriyor.

 11. Süm*** A***

  İyi ki tanıdım” derken şükür secdesine kapanmak geliyor içimden her defasında. O bana göre; İşini profesyonelce yapan bir terapist… Yanlış bildiklerimin en doğrusunu ve bilmediklerimi öğrenebileceğim bir arkadaş… Beni benden daha iyi anlayabilen bir dost aynı zamanda. Hemen hemen herkesin dilinde olan bir söz var ya “Bu devirde kimseye güvenilmez” diye. Ahmet hocamı tanımadan önce ben de çok kullanırdım ama onu tanıdıktan sonra dilim varmadı bir daha… Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ediyor ve koca yürekli bu güzel insanı mutlaka tanımalısınız diyorum.

 12. Fat*** B***

  Ahmet hocama geldikten sonra kendimi sahan iyi hissetmeye başladım doğru bildiğim yanlışları farketmemiş sağladı daha kaliteli bir yaşam sürdürmeye başladım çok iyi bir psikolog kendisine teşekkür ederim

 13. Zel*** Y***

  Bipolar teşhisi konulan bir evladım var. Ne ile karşı karşıya kaldığımızı anlayamadığımız, biçare bir dönemde karşılaştık. Tüm aile bireyleri , hepimiz çok sarsılmıştık. Halâ da atlatmış değiliz. Evladım hastalığı ve tedaviyi kabul etmiyor. Bu süreçte ebeveyn olarak hocamdan aldığım destek, hayatımı kolaylaştırdı. Teşekkür ediyorum .

 14. Öme*** T***

  1 ayı geçkin süredir gidiyorum. Yüz yüze randevunun yanı sıra telefondan da iletişim halindeyiz. Kimse sizi anlamadığında hatta sizin bile kendinizi anlamadığınız zamanlarda, birinin sizi anlaması çok güzel. Anksiyete, sınır kişilik yapısı ve bunun sonucunda oluşan eylemler üzerinde çalışıyoruz. Elalem ne der diye düşündüğüm için onun beni yargılamadan benimle konuşması çok iyi geliyor içime kapandığım günlerde yanımda olduğunu belli ediyor. Bu yüzden çok teşekkür ederim. Yolun belli bir kısmını aşmamı sağladı, bundan sonraki süreçte ona daha güvenle ilerleyebiliyorum. Çünkü güven olmayınca ilerleme kat edemezsiniz ve Ahmet hoca güvenebileceğiniz insanlardan biri..

 15. Ber*** A***

  Kaygılarınızı ilk görüşmede bile yok edebilen, her şeyden önce çok iyi bir arkadaş. Kendine özgün yöntemleriyle hayatıma renk katan büyülü adam bin minnet

 16. Şen*** A***

  Öncelikle Ahmet bey’e çok teşekkür ederim. Profesyonel Yaklaşımları ve süreci Özenle takip etmesi sayesinde çok fayda elde ettim. Yaşadığım bir travma üzerine görüşme sağladık ve bu travmanın bende farklı sonuçlar doğurduğunu anlamamı ve bunu yönetmemi sağladı. İş hayatımda, aile hayatımda ve sosyal hayatımda bir çok olumlu sonuç elde ettim. Kendime güven eksikliğimde ve dikkat dağınıklığı sorunuma da olumlu etkileri oldu. Ve tekrardan herşey için çok teşekkür ediyorum.

 17. Hüs*** T***

  Haluk beyden terapi desteği almak oldukça faydalı olduğunu gördüm. İlk seansta enerjisiyle ve verdiği güven herşeyi gösteriyor. Her seferinde birşeylerin değiştiğini düşünüyorum ilk etapta kendim için randevu almıştım ve ardından eşimle karar vererek aile içi sorunlarımızda da yardım almaya başladık ve şuan aile ortamımıza birşeyler kattıysak hocamızın sayesinde oldu. Sabırlı olmamızı ve problemlerimizi çözmemize bizi inandırdı.

 18. Mur*** S***

  mrb ben Ahmet beyi sosyal medyadan tanıdım. Açıkçası ilk defa psikolojik açıdan bir uzman yardımı alacaktım ve çok tedirgindim. Bana yaklaşimi nasıl olacak kendimi rahat hissedebilecekmiydim. Ben bu duygularla başetmeye çalışırken kendisi geldi. İnanın ben bir saat nasıl geçti ben neler konuştum hiç hatırlamıyorum. çok keyif aldım ve kendisiyle devam etme kararı aldım. Bana ve ruhuma çok iyi geldi. kendisine çok teşekkür ediyorum. İnanın sosyal medyadan tanıyıp gittiğim için ilkin biraz kaygılarım vardı ama hepsi görüşme bitince uçtu gitti. Kendisini kesinlikle tavsiye ediyorum.

 19. Hat*** S***

  canım doktorum; çok kıymetli destekleriyle beni hayata bağladı, ilişkimi yeniden kurmama yardımcı oldu.Güzel kalbiyle, tüm destek ve emekleriyle de takdire şayandır. kucak dolusu sevgiler.

 20. Su D***

  Ahmet beye sosyal medya üzerinden ulaştım ve panik atak rahatsızlığımdan tam anlamıyla kurtuldum. Genç ve çok başarılı bi psikolog. Kesinlikle tavsiye ederim..

 21. Mur*** A***

  Kaygı,endişe, korku ve benzeri sorunlar sebebiyle danıştım sonuçtan memnunum. Profesyonel bir yardım isteyenlere tavsiye ederim.

 22. Fik*** B***

  Doktor Sitesi’nden yorumlara istinaden randevu aldım.Eşimle problemler yaşıyordum.Bir buçuk aydır seanslarımıza aksatmadan gidiyoruz.Evliliğimizdeki sorunların ciddi oranda düzeldiğini ,artık birbirimizi duyup anlamaya başladığımızı söyleyebilirim.10 üzerinden şimdiden 8 iz .Daha 4 seansımız var.En azından anlaşıldığımı bilmek bile inanılmaz bir duygu.

 23. Hur*** A***

  Kendisine internetten yaptığı araştırmalar üzerine ulaştım.Kaygı bozukluğu sebebi ile gittim.Yaklaşık 4 ya da 5 seanstır devam ediyoruz.Kendisinin yaklaşım tarzı ve benim kendi bakış açımla göremediğim bazı şeyleri göstermesi sayesinde olumlu bir şekilde ilerleme kaydediyoruz. Almış olduğum desteğin yeterli olduğunu düşünüyorum.

 24. Irm*** Y***

  Seanslarimizdan memnunum.Farkindaligim fazlasiyla artti.İliskimdeki problemler icin cift terapisine basvurmustum ama daha sonra kendimde de duzeltmem gereken bircok sey oldugunu gordum ve bireysel seanslara devam ettik.Ahmet beyin farkli bir teknigi var ve bana yonelttigi sorularla her seansta kendimi daha da tanima firsati buldum.

 25. Çağ*** K***

  Ahmet Bey’e tesadüfen gitmiştim, seanslarımız devam ediyor ve yaklaşık dört aydır seanslara gidiyorum. Daha önce gittiğim psikoloğumla hoş olmayan şeyler yaşamıştım ve Ahmet Bey’e de bundan dolayı önyargılı gitmiştim açıkçası. Ama ilk görüşmede bile çok güven verdi, en çok önem verdiğim şey buydu. Oldukça saygılı, beni önemsediğini düşünüyorum. Nunu gerçekten hissettiriyor ve oldukça sabırlı birisi. Yol katettiğimi düşünüyorum, daha da devam edecek miyim bilmiyorum ama bir farkındalık oluşturdu bende. İlk zamanlarda çok sıkıntılıydım, bazı şeyleri daha net görmeye başladım. Bunda önerdiği kitapların da faydası olduğunu düşünüyorum. Genel itibariyle çok memnunum kendisinden.

 26. Bur*** A***

  Ahmet Bey’den çok memnunum. Artık daha iyi hissediyorum kendimi, şikayetlerim neredeyse tamamen bitti. Panik atak için gidiyorum, artık iyiyim. İletişimi çok güzel danışanlarıyla, rahatlıkla sorunlarımı kendisine anlatabildim. Herkese tavsiye ederim, önerdiğim arkadaşlarım da oldu.

 27. Rıf*** A***

  Ahmet beyi görmeye başladığımdan beri hayatımın ne kadar değiştiğini anlatamam. Yoğun anksiyeteyle başladığım süreci hiç olmadığım kadar sakin bir şekilde bitirdim. 28 yaşına kadar neden terapi almadığımı anlayamıyorum. Kesinlikle hayatımı kurtardı, teşekkürler Ahmet bey

 28. Asl*** Y***

  Ahmet beyden 2.5 ay terapi aldım.Kendisinden terapi seansları aldığım sürece kendisinin benimle ilgili ve özverili ve iyimser yaklaşımları sayesinde problemlerinin üstesinden gelip onları cozmeme yardımcı oldu .Gerçekten kendisi hastasıyla samimi olarak ilgilenip yardımcı olmaya çalışan birisi.Terapi boyunca kendisinin verdiği tavsiyeler ve çözüm önerileri benimm için cokk faydalı oldu.kendisine teşekkür ederimmm ve herkese tavsiye ederim….

 29. Has*** K***

  Gayet memnunum danışmanımdan.3 aylık terapi aldım.Terapi sürecinde verimli geçiyor görüşmelerimiz.Ben çok faydasını gördüm.Şema terapi aldım Ahmet Bey’den.Sonuçları gayet olumlu oldu,psikoterapi sürecinde uygulanan tedavi başarılı oldu.

 30. Fai*** S***

  Çocukluğumdan bugüne kadar olan aile ve çevrenin üzerimdeki olumsuz etkisiyle yaşama hevesimin kalmamış olması, çaresiz hissetme, sürekli geçmişte canımı sıkan olaylara takılıp her anımı mutsuz geçirme ,tırnak yeme ve fobilerimi aşmamda oğuzhan bey samimiyeti ve uygulamış olduğu BDT ve Hipnoterapi terapi tekniğiyle bende büyük olumlu değişiklik sağladı bakış açım düşüncelerim ve hislerim değişti bilgisi ve tecrübesiyle sorularımı cevaplayıp beni aydınlattığı için ayrıca teşekkür ederim.

 31. Meh*** A***

  Ailemle iliskilerimi yurutmekte zorluklar yasiyordum. Ahmet Bey’le bunlarin cocukluguma dair travmalar yuzunden oldugunu kesfettim. Hipnoterapi ve Bdt terapi teknigiyle cok kisa surede olumlu sonuclar aldim ve kendimi cok daha rahat ve ozguvenli hissediyorum. Ahmet Bey’e gosterdigi ilgi ve alakadan dolayi cok tesekkur ederim.

 32. İbr*** K***

  Bir arkadaşımın vasıtasıyla ulaşmıştım kendisine.Göremediğim şeyleri görmemi, kendimi daha iyi hissetmemi sağladı.Ortam olarak çok sıcak bir ortam vardı.Öncesinde de sonrasında da bana çok fazla yardımcı oldu. Yönlendirmeleri yeterli oldu, devam ediyorum hala kendisiyle ve tavsiye ediyorum kendisni.

 33. Arz*** D***

  Kendisiyle ben evlendiğim dönemde danışan olarak görüşmeye başladım. Bir boşanma sürecim vardı. Onu atlatmamda çok yardımcı oldu. Boşanma sürecinden sonraki takibimi de sağladı. Benliğimi kazanmama yardımcı oldu.Hayatımın şu anki evresinde benim için payı çok büyük.Ahmet Bey karşısındaki insanı psikolog olması dışında çok iyi dinleyip analiz ediyor.Özverili, empatili şekilde yaklaşıyor. Benim kendi kendimi bulmamı sağladı. Hem objektif bakıp hem de empati kurmayı çok iyi biliyor. Konuşma tarzı çok düzgün.

 34. Can T***

  Gayet memnunum ve hala devam ediyorum.Devam etmekte de kararlıyım.Bir tanıdığımın vasıtasıyla gittim kendisine. Güzel gidiyoruz şu anda, olumlu geri dönüşler alıyoruz.Herşeyden önce yaklaşımı çok güzel.Benim daha önce de farklı deneyimim oldu.Gittiğimde sadece neyin var, nasılsın gibi şeylerle karşılaştım ama Ahmet Bey ben gitmeden sanki dersini çalışıyormuş gibi gayet iyi hatırlıyor her konuşulanı.Bu yüzden daha yakın buldum.Memnunum kendisinden.

 35. Sem*** K***

  Ahmet bey Aslında o kadar çok şey varki yazmak istediğim . O kadar samimi o kadar içten bir hekim Bazen bir şeyler farkında olmak yetmiyormuş Geçmişimle barıştım ,kendimle barıştım . Her randevumda yıllardır ördüğüm duvarla tek tek kırmama sebep oldu . Ben çok uyuyan ama hep yorgun hep halsiz gezen biriydim Ahmet beyin sayesinde 5 saatlik bir uykuyla çok dinç uyanıyorum Ahmet bey çok teşekkür ederim herşey için buraya yazamadım bana şifa oldunuz her şey için

 36. Hay*** K***

  Hiçbir şeyden keyif almıyordum. Sebebini bilmediğim mutsuz olma durumu vardı. Herkes ve her şey üstüme geliyor gibi hissediyordum ama Ahmet bey sayesinde hepsinin taa çocukluğumdan gelen travmalar yüzünden olduğunu öğrenince çok kısa sürede hepsi düzeldi,hayatımın tüm güzelliklerini görebiliyor oldum. Donanımına ve profesyonelliğine hayranım. Hocam her şey için çooook teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız.

 37. Mur*** K***

  Bir öğretmen olarak ögrencilerime daha faydalı ve model olabilmek için kendimi geliştirmek istediğim bir süreçte psikolog Ahmet beye ulaştım. Aldığım terapiler sonucunda istedıgım noktaya uğrasmama ramak kaldı. Tesekkur ederim.

 38. İsm*** T***

  4 aydır terapi görüyorum daha öncede terapi almıştım ama Ahmet hocamın yaklaşımı ve ilişki kurma biçimi bana çok etkili oldu kısa vadede çok olumlu sonuçlar aldım. Gönül rahatlığıyla çevremdeki terapi görmek isteyen arkadaşlarıma hocamı öneriyorum

 39. Zey*** K***

  Oldukça tükenmiş hissettiğim bir zamanda başlamıştım terapiye, artık duygularimdan kaçmak yerine yüzleşmeye çalışıyorum, hala çok yolum var belki ama bu yolda Ahmet bey in rehberliği beni güvende ve rahat hissettiriyor. Çok teşekkür ederim

 40. Mel*** A***

  Hayatımı ve duygularımı ne kadar yaşamadığımı ilk seansın sonunda o kadar güzel ifade etti ki , ben bu seanslara devam etmeliyim dedim .. hala devam ediyorum her seans başka bir farkındalık ile hayatıma devam ediyorum.

 41. ışı*** A***

  Kendisine gitmeye başlama nedenim düşüncelerimin belli bir zamandan sonra kisisel hayatımı fazlasıyla etkilemesiydi.Ahmet beyle sadece üç seansımız gerçekleşti. Fakat bu kısa süreçte bile bana gerek yaşadığım olaylar ve düşüncelerim arasındaki bağlantılarla gerekse kendimi daha iyi tanıyabilmek açısından çok yardımcı oldu. Ahmet beyi güçlü empati yeteneğinden ve olaylar arasındaki analizlerinden dolayı kesinlikle öneririm.

 42. Bel*** P***

  Henüz 2.seansımızı tamamladık. Terapinin çok başındayız, fakat kendime dair anlattığım pek cok seyden tabir-i caizse cımbızla çektiği noktalar ile konuyu yönlendirmesi sayesinde, aslında tanımadığım kendimi keşfediyor gibiyim. Bu da terapinin sonrasında tüm sorunlarımın üstesinden gelecegim hissiyatını veriyor.

 43. Med*** K***

  Destek almaya yönelik temel korkularım yoktu aslında ama benim güven problemim çok yüksektir, uzun bir araştırma sürecinden sonra Ahmet bey’i tercih etmemin temelde derin bir sebebi yoktu ama ilk görüşmeyi gerçekleştirip öyle karar vermek istemiştim ve kafamda tek bir şey vardı “ bir tedavi gibi görmemeli, hissetmemeliydim” nitekim öylede oldu, karşımda bana iyi gelecek bir ses ve iletişim gördüm. Klinikte huzur veren renk, müzik,koku ve nihayetinde Ahmet bey’in hissettirdiği güven ziyadesiyle yeterli oldu. Kaygılarımın ve mutsuzluğumun beni hasta olmadığımı hissedebileceğim bir yere denk gelmiş olmak sevindirici.

 44. Mak*** A***

  Ben net sebeplerden dolayı değil,farkında olmadığım ama hissettiğim şeyler hakkında danışmak istedim Ahmet beye.Çok büyük bir kaygım vardı.Kaygı bozukluğu üzerine çalıştık biraz. Okul hayatımdaki süreçte çok büyük stres vardı. Onun üzerinde çalışıyoruz.Bunların farklı sebeplere dayandığını gördük.Çok büyük fayda gördüm ve hala da devam ediyorum.Çok sevecen yaklaşan bir insan kendisi.İletişim konusunda kesinlikle çok iyi. Seanslarıma her gittiğimde düzenliydi.Çok memnun kaldım kendisinden.

 45. Asl*** T***

  Panik atağım vardı. O kadar yoğundu ki sürekli yine gelir mi diye korkuyordum. Başarılı biriydim eskiden panik atak yüzünden çalışamaz hale geldim. 3 hafta oldu görüşeli ama bu süreçte hiç panik atak geçirmedim. Böyle giderse işe bile tekrar başlayabilirim.

 46. Bed*** A***

  Yaşadığım depresyon sürecinden dolayı Ahmet hocama başvurdum.Günlük hayatımı idame ettirmemi etkileyecek düzeye gelen bu sorun ile baş edemediğim noktada bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine geldiğim seanslardan çok memnun kaldım.Öncelerde dışarı sadece seanslara gelmek için çıkıyorken şimdilerde kendimi çok daha iyi hissediyorum ve sosyal hayatıma devam edebiliyorum.

 47. Saf*** E***

  Gayet iyi bir psikolog,çok yardımcı oluyor.Karşısındaki dinleyen ve anlayan,bunu hissettiren bir psikolog.Biz Ahmet Bey’le 7 ay çalıştık.Bir kaç ay görüştükten sonra kafamdaki düşüncelerden kurtuldum,memnunum.

 48. Fat*** K***

  Ahmet Bey alanında çok iyi biri, çok iyi fikirler veriyor.Birlikte emdr terapisi yapıyoruz, hayata olan bakışımı değiştirdi.Başarılı bir danışman olduğunu düşünüyorum.Herkese tavsiye ederim.Takıntılarımdan kurtuldum, sayesinde kendime değer vermeye başladım.

 49. Öme*** K***

  Öğretmenimin tavsiyesi üzerine gittim.Herşeyden önce kendisi sınav sürecinde destek oldu.Hem pandemi hem de sınavla başa çıkma başarım kendisi sayesindedir.Gerçekten çok iyi bir danışman.Sınav stresimi atlattığım için çok memnun kaldım.

 50. Hur*** A***

  Gayet memnun kaldım.Benim kuzenim gidiyordu, sonra annem gitti.Onlar memnun kalınca ben de devam ettim.Yoğun bir panik atak krizi geçiriyordum.Bunlar %90 bitti. Tamamen geçti diyemem, ara ara oluyor ama kendimi kötü hissetmiyorum.Kendisi iyi bir danışman, süreçte bana destek oldu.

 51. Hak*** B***

  Uc aydir Ahmet beye gidiyorum, ve gercekten cok memnunum. Hayatim degisiti diyebilirim, etrafimdaki insanlardan cok olumlu tepkiler aliyorum ve hayata karsi durusum degisti. Sema terapi, travma ile cok deneyimli ve cok ilgili. Hic dusunmeden guvenle gidebilirsiniz.

 52. Büş*** Z***

  Aslında insanlardan uzaklaşma sorunum için başvurmuştum Ahmet Bey’e, ama seanslarda yaşadığım taciz vakası ile de yüzleştim. Ahmet Bey’in uyguladığı emdr tekniği sayesinde yaşadığım tacizden kaynaklı hayatımda oluşan olumsuz etkilerden kurtuldum ve kendimi çok daha iyi hissediyorum, benzer sorunları olan herkese tavsiye ederim..

 53. Per*** K***

  Bi arkadaşımın tavsiyesiyle Ahmet beyden randevu aldım. İlk defa psikoloğa gidiyodum sürecin nasıl ilerlediğini bilmiyodum. Ahmet bey güler yüz ve anlayışla karşıladı beni ve görüşmelere başladık. Emdr tekniği ile yaşadığım kaygı problemlerimin üstesinden geldik. Hala görüşmelere devam ediyoruz. Şimdi şemalar üzerine çalışıyoruz. Önerdiği kitaplar ve uyguladığı yöntemlerle şemalarımın farkına varmamda yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkür ederim herkese tavsiye ediyorum.

 54. İdi*** K***

  Daha önce farklı doktorlarla sosyal fobi konusunda görüşmeler gerçekleştirdiğim için Ahmet Bey’in alanında daha yetkin bir doktor olduğunu kesinlikle söyleyebilirim. Gerek doğru soruları soruyor oluşu gerekse de yönlendirmeleri ile sorunumu fark etmemi ve bunu daha doğru şekilde ifade etmemi sağlıyor. Uygulama kısmı olan EMDR yönteminde de gene olayları hatırlatacak yönlendirmeleri yaparak iyi bir şekilde konsantire olmama yardım ediyor. Dolayısıyla kendisinin alanında çok iyi bir uzman olduğunu ve görüşmeler neticesinde iyi bir ilerleme kat ettiğimizi söylemek isterim..

 55. Hat*** A***

  Her görüşmede zihnim açılıyor. Sorunlara yeni bakış açıları geliştiriyorum. En çok da objektif ve bilimsel yaklaşımı, işine duygularını yansıtmadığı için Psk.Ahmet Yaşar’a teşekkür ediyorum.

 56. Fır*** A***

  Simdiye kadar 2 seans görmeme ragmen buyuk cozumlere ulastim. Bir danisan olarak beni yormadan anlayan sahane bi uzman. Kendime deger vermemi sağladı. Yeniden güçlenmemi sagladi. Herkese tavsiye eder, kendilerine sonsuz teşekkürler ederim.

 57. Bur*** A***

  Seanstan çok memnun kaldım, herkese tavsiye ediyorum. Anksiyete problemim başlayınca kendisinden yardım aldım. Daha iki seans oldu ama şimdiden çok rahatladım.

 58. Tub*** Y***

  saplantili ve takıntılı davranislarim vazgecemeyislerim beni artık oldukça yormuştu.cok inanarak da olmasa önce online daha sonra birebir seans yaptık.hayatimin en büyük tecrubelerinden birini yaşadım.hipnoterapi..anlatılmaz yaşanır bişeydi. ilgili bilgili kibar farkli bi psikolog. gönlümden geçen etrafimdaki herkesi elinden tutup onun yanina götürmek.lutfen gidin konusun anlatın paylaşın ve kendinizi ona bırakın

 59. Yıl*** T***

  Hem yüzyüze hem online görüşmeler yaptık. Geçmişten gelen travmatik sorunlarım vardı. Yıllardır çözemediğim ve hiç çözemeyeceğimi sandığım öfke, boşluk ve yalnızlık duygularını hipnoterapi seansları aşmayı başardım. Hipnoterapi yöntemini uygulamaya başladığımızdan beri etrafımda ki insanlarda bende ki olumlu değişimi görüyorlar. Hem ailemle, hem sosyal çevremle ilişkilerim düzeldi. İlişlilerimle birlikte hayat kalitemde arttı. Geçmişten gelen travmatik ruh halimle baş etmeyi öğrendim. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

 60. Oğu*** F***

  Yaygın anksiyete bozukluğumun hayat kalitemi ciddi bir şekilde düşürdüğü ve her gün atak geçirmeye başladığım bir dönemde Ahmet Bey’e başvurdum. Görüşmeye gitmeden önce içimde düzelemeyeceğime dair yoğun bir umutsuzluk vardı hayatımın kalanını bu şekilde geçireceğime kesin gözüyle bakıyordum, fakat daha ilk görüşmede Ahmet Bey alanındaki yetkinliği ve kurduğu iletişimle beni bu umutsuz histen kurtardı. Seanslarda uyguladığımız EMDR yöntemi bana çok fayda sağladı. Ayrıca tavsiye ettiği kitap ve seans boyunca olan yönlendirmeleri, hem sahip olduğum şemaları anlamamı sağladı hem de sergilediğim kaçınma davranışlarını farketmeme olanak verdi. Geldiğimiz noktada kendimi çok iyi hissediyorum. Sadece kaygı bozukluğu değil aslında birçok konuda çok iyi hissediyorum, daha enerjik ve pozitif biri haline geldim. Herkese Ahmet Bey’i tavsiye ederim, danışanını çok iyi dinliyor, anlıyor, gerçekten çok yardımcı oluyor ve sizinle mükemmel bir iletişim sağlıyor.

 61. Yük*** P***

  Aslında insanlardan uzaklaşma sorunum için başvurmuştum Ahmet Bey’e, ama seanslarda yaşadığım taciz vakası ile de yüzleştim. Ahmet Bey’in uyguladığı emdr tekniği sayesinde yaşadığım tacizden kaynaklı hayatımda oluşan olumsuz etkilerden kurtuldum ve kendimi çok daha iyi hissediyorum, benzer sorunları olan herkese tavsiye ederim…

 62. Uğu*** P***

  Daha önce farklı doktorlarla sosyal fobi konusunda görüşmeler gerçekleştirdiğim için Ahmet Bey’in alanında daha yetkin bir doktor olduğunu kesinlikle söyleyebilirim. Gerek doğru soruları soruyor oluşu gerekse de yönlendirmeleri ile sorunumu fark etmemi ve bunu daha doğru şekilde ifade etmemi sağlıyor. Uygulama kısmı olan EMDR yönteminde de gene olayları hatırlatacak yönlendirmeleri yaparak iyi bir şekilde konsantire olmama yardım ediyor. Dolayısıyla kendisinin alanında çok iyi bir uzman olduğunu ve görüşmeler neticesinde iyi bir ilerleme kat ettiğimizi söylemek isterim.

 63. Fat*** T***

  Panik ataklarım yüzünden 2 yıldır ilaç tedavisi alıyordum. Son gittiğim psikiyatr terapi desteği almam gerektiğini söyledi ve hakan beyi tavsiye etti. 6 seanstır görüşmeler yapıyoruz. Emdr terapisi uyguluyor. İlk gittiğim zamana göre kendimi çok daha iyi hissediyorum. Yaklaşık 3 haftadır atak geçirmedim. Görüşmelere devam ediyoruz. Yakında biteceğini ümit ediyorum. Ahmet beye çok teşekkür ederim ve benim gibi panik problemi olanlara kesinlikle tavsiye ederim.

 64. Zül*** A***

  Bir yönlendirilme sayesinde Ahmet bey ile psikoterapiye başladık, seanslarımız çok iyi gidiyor. İçgörü ve farkındalığımı arttırdı, sürecime büyük bir katkı sağladı. Seanslardan çok verim aldım ve bana gerçekten iyi geldiğini söyleyebilirim. Hem profesyonelliği hem de mesleki açıdan yetkinliğiyle herkese önerebilirim

 65. Mur*** A***

  Asla çözemeyeceğim bir olayı ve olaya bağlı kaygı durumunu 5 seans gibi kısa bir sürede çözdük bu benim için çok güzel bir başarı.

 66. Fad*** B***

  Çok iyi bi psikilog bana uyguladığı terabilerle kendimi daha iyi hissediyorum yaşadığım travmatik olaylar beynimin içini kemiriyordu sayesinde kurtuldum herkese öneririm

 67. Fur*** B***

  Ahmet bey gittigim 3. doktor. Artik son çare dedigim EMDR teknigi ile tedavi icin kendisine basvurdum ve geldigimiz bugunku nokta bana dogru secim yaptigimi kanitladi. Hala devam eden surecimizde simdiye kadar bana kattigi olumlu degisimden ben cok mutluyum. EMDR teknigini arastirmanizi ve denemenizi tavsiye ederim. Bu konu icin Ahmet bey’e guvenebilirsiniz. Oncelikle karar verin ve baslayin…

 68. Fat*** K***

  Depresyon tedavisine başladığım sorada psikiyatristimin terapi önerisiyle terapist arayışına girdim ve bu siteden Ahmet beyi buldum. Yaklaşık 3 aydır seanslarımız devam etmekte ve terapiden çok fayda sağladığımı söyleyebilirim. Eskisi kadar kaygılı olmadığımı çevremdekiler dahi farketmeye başladı.. Ahmet bey çok dikkatli bir şekilde dinler ve sizi sorularıyla düşünmeye sevk eder. Bu süreçte kendimle ilgili bir çok şeyin farkına vardım. Ahmet bey işini bilen bir uzman kendisini tavsiye ederim

 69. Raz*** Y***

  Terapilerden fayda aldık çok memnunuz.

 70. Zül*** Y***

  Ahmet Bey ile terapi sürecimiz gayet iyi gidiyor.Olaylara objektif bakabilen bir insan.Bazı konularda benim fark edemediğim şeyleri fark etmemi sağladı.İlk gittiğim zaman duygusal olarak kötü durumdaydım ama şu anda daha iyiyim.Kendisini başka bir psikolog önerdi,onun yönlendirmesiyle gittim.Kendisi olaylara çok objektif ve kendimi yanında rahat ifade edebiliyorum.Seanslardan memnunum ve devam ediyorum.

 71. Mur*** A***

  Ahmet Bey ile görüşmelerimizden çok memnun kalmıştım.Benim için oldukça rahatlatıcı bir terapi oldu.Sosyal fobim ile baş etmeye çalışıyordum.Sosyal hayatımı kötü anlamda etkiledi.Görüşmelerden sonra sosyal hayatımda olumlu gelişmeler oldu.

 72. Fat*** A***

  Ben anksiyete bozukluğu ile alakalı gitmiştim Ahmet Bey’e ve memnun kaldım.İletişimi de güzel, güzel bir diyalog kurduk.Görüşmelerimize devam ediyoruz.Nefes darlığı vs .yaşadım birkaç kere, bunların psikolojik olduğunu düşündüğüm için gelmiştim.Bana faydaları oldu, biraz daha azalmalar var şikayetlerimde.Eskisi kadar şikayetim kalmadı. Kendimi daha rahat hissettim, Ahmet Bey’in yanında hiç çekinmedim.

 73. Fat*** A***

  Öncelikle şunu belirtmek isterim hiç bir zaman bu tarz mecralara yorum yazan bir insan değilim ancak Ahmet hocamı tanıdıkdan ve tedaviye başladıktan sonra bunu borç bilirim. herkesin sorunu kendine göre büyüktür ancak çok büyük çıkmazlarda olup çok zor yollardan geçen bir insan olarak yaşadığım anksiyete ataklarını, kaygıları Ahmet hocam sayesinde aştım. aynı zamanda evliliğimde süregelen sorunlar vardı ve bu yüzden eşim ve kızımla ilişkilerimiz kopma noktasına gelmişti. normal insanlar gibi yaşamımı sürdüremiyor her an bir şey olacak kaygısıyla yaşıyordum. . . Ahmet hocam benim hayatıma öyle bir dokundu ki tüm o kaygılarım yavas yavas yok oldu.. kendisi her zaman sıcak, samimi ve içten oldu. bir telefon kadar uzagımdaydı bunu hep hissettim. bir de işin uzmanlık boyutu var tabi. o kadar bilgili ki işinin ehli oldugunu her haliden anlıyorsunuz. bu sayede güven ve huzur duygusu sizi daha da rahatlatıyor emin ellerdeyim diyorsunuz. Gönül rahatlığıyla tavsiye ederim allah sizden razı olsun

 74. Kaa*** B***

  Ben okb ile ilgili geldim.Ufak tefek başlamıştı, pandemi olayında daha da arttı.Destek almaya o zaman karar verdim.Bana zarar vermeye başladı, hem yoruldum, evden çıkmamaya başladım.Ailemin bile gelmesini istemiyordum eve.Bununla ilgili seansa başladık.Yönlendirmesi, konuşmaları beni rahatlattı.Ruhsal olarak daha iyiyim.Dışarı çıkabiliyorum,dışardan gelen birini kabul edebiliyorum.Markete gidemiyordum,şimdi markete gidiyorum ve aldıklarımı evde yıkıyorum.Daha rahatladım.Faydasını gördüm.Söylediklerimi çok iyi anladı,benim ne anlatmak istediğimi anladı.Naif şekilde dinledi ve destek oldu.Zaman konusunda esnek.Hala görüşüyoruz kendisiyle.Bu konuda da destek almak isteyen herkese tavsiye ederim kendisini.

 75. SEV*** K***

  Görüşmelere devam ediyoruz , gerçekten çok işinin ehli , yaşı çok genç olmasına rağmen, işini hakkıyla yapan bir insan, teşhisleri çok yerinde ve doğru, tam bir aile terapisti , kesinlikle tavsiye ederim ihtiyacı olan herkes tercih etmeli

 76. Tür*** D***

  Biz eşimle birlikte başvurduk.İkinci görüşmemizdi tespitleri süperdi umarım sonuç istediğimiz gibi gelişir.

 77. İlk*** B***

  Son derece ilgili ve bilgili

 78. Fur*** T***

  Ben Ahmet Bey’den çok memnunum. Ahmet Bey’i internet aracılığıyla tanımıştım.Kendime yakın hissettiğim için tercih ettim.Gittiğimiz problemlerle alakalı olumlu geri dönüşler alıyoruz.Çok samimi ve içten biri.Kendinizi sorgulatıyor ama kırmadan, nazik bir şekilde yapıyor bunu.İletişim konusunda hiçbir problem yaşamıyoruz kendisiyle.Danışmak isteyen herkese tavsiye ederim Ahmet Bey’i.

 79. Fir*** A***

  Ahmet Bey çok deneyimli, sakin, yol gösterici, çok güzel sohbet edebildiğim, derdimi anladığını ifade eden ve yardımcı olan bir uzman. Genel yaşadığım sıkıntılardan dolayı görüşme sağladım. Annem danışmanlık hizmetinden memnun kaldığı için ben de görüşme sağladım. 5 seans görüşme sağladım ve kendi isteğimle desteği yeterli geldiği için devam etmedim. Sayesinde bakış açım değişti. Yeni bir yön kazandırdı. Yüz ifadesiyle ve mimikleri ile rahatlatan bir insan olduğu için çok sevdim. Ben çok memnun kaldım.

 80. Hül*** P***

  Benim okulumda rehberlik hocamın tavsiyesi üzerine gittim.Samimi,içten ve cana yakın olmasından memnun kaldım,seanslardan memnun kaldım.Sabri hoca bana iyi geldi.Aldığım desteğin yeterli olduğunu düşünüyorum.

 81. Zül*** P***

  Benim gibi sürekli akışı takip eden ve zihnini asla serbest bırakamayan biri için bugün ilk hipnoterapi seansı çok etkileyiciydi! Bütün vücudumun ve zihnimin kuş gibi hafiflediğini hissettim. Buna çok ihtiyacım vardı. Minnettarım.

 82. Zar*** A***

  Ahmet hocamla aile ici gecimsizliklerim sinir ofke patlamalarim ile alakali randevu olusturmustuk ailemin istegiyle ilk seansimizdan sonra bir abi gibi yaklaştı empati kurması bana cok icten geldi oyle ilerdedik bana cok katkisi oldu derslerime cevremle ve ailemle olan iliskilerimde simdi cok baska seviyedeyim cok tesekkur ederim hayatima dokunduğu icin.

 83. Fat*** Ç***

  Asla çözemeyeceğim bir olayı ve olaya bağlı kaygı durumunu 5 seans gibi kısa bir sürede çözdük bu benim için çok güzel bir başarı

 84. Mur*** U***

  Ahmet beye ,Kendisinden yardım alan bir arkadaşım vasıtasıyla ulaştım. Aklımdan çıkmayan bana uzun zamandır rahatsızlık veren hayattan tat almamama ,uykularımı bozmaya neden olan olaylar ile ilgili başvurdum .Mersinde yaşamadığım için yaklaşık 10 seans online görüşme yaptık.ilk başlarda iyice dinlemesi neler yaşadığımı hangi süreçte olduğumu bana açıklaması bile beni rahatlattı .sonrasında online görüşme üzerinden 4 seans emdr uygulaması ile bana rahatsızlık veren olayları unuttum yada daha farklı değerlendirmeye başladım o yöntem çok iyi geldi .ilgili ,sakin ve çok anlayışlı birisi kendisine çok teşşekür ederim.mesut beyi bir çok arkadaşımada önerdim . Kendisine tekrardan teşşekür ediyorum .

 85. Yük*** A***

  Ahmet bey gittigim 3. doktor. Artik son çare dedigim EMDR teknigi ile tedavi icin kendisine basvurdum ve geldigimiz bugunku nokta bana dogru secim yaptigimi kanitladi. Hala devam eden surecimizde simdiye kadar bana kattigi olumlu degisimden ben cok mutluyum. EMDR teknigini arastirmanizi ve denemenizi tavsiye ederim.

 86. Bur*** K***

  Vajinismus şikayeti ile başvurduğumda erkek olduğu için çok çekinmiştim ama bayan terapistle birlikte çalışıyor olması beni çok rahatlattı, meditasyon eşliğinde üç seansta çözüm olmasına kendim bile inanamadım, boşuna beklemişim bunca zaman binlece teşekkürler

 87. Mer*** Z***

  Aile terapisi icin yollarimiz kesisti,online seanslarimiz devam ediyor.hayatımiza girdigi ilk gunden beri bize huzur depolamaya basladi.cok guzel bir yol kat ettik.okadar icten ilgileniyor ki bizimle sanki ailesinden birisiymisiz gibi.arkamizda koskocaman bir dağ varmis gibi güven verdi bize.hem de herkese herseye guvenimi en cok yitirdigim zamanda.onun sayesinde ve onun destegiyle bütün sorunlarimizin ve korkularimin ustunden gelebilecegimi biliyorum.anlayisli,adil,güler yüzlü,çok ilgili ve çok bilgili müthiş bir psikolog.iyi ki var,kendisine minnettarız..

 88. Mur*** A***

  Son çare olarak gittimiz seansları artık iple çeker hale geldik çünkü sadece evliliğimizi kurtarmakla kalmayıp bireysel anlamda da çok etkili ve mutlu olma bakış açısı ediniyorsunuz. Kesinlikle ilk amaç arkadaşça yaklaşım içerisinde olup sorunların nedenlerini çok doğru analiz ederek çok kısa sürede çözümlere ulaşabilirsiniz. Ben bu kadar etkili olacağını düşünmüyordum ancak kesinlikle son çare olarak değil hayatınızı daha mutlu hale getirmek için gitmenizi şiddetle tavsiye ediyorum. Çok sinirli olarak gittiğimde ve bu sefer kesinlikle geri vites yapmayacağım diye gitmeme rağmen çok kısa sürede aslında gereksiz sinir yaptığınızı size anlatıyor. Size sorular soruyor ve verdiğiniz cevaplardan aslında ne kadar yanlış yaptığınızı anlıyorsunuz ve sakinleşiyorsunuz. Ödevleri ve istekleri ile izlediği sistem çok etkileyici ve sizi bir anda içerisine çeken çok kolay bir yol haritası ile karşılaşıyorsunuz.

 89. Zel*** K***

  Ahmet Beye 3 senstir eşimle birlikte gidiyoruz.Çekilmez hale gelen evliliğimizi hocamız sayesinde güzelleştirdik.Esimi zorla götürmüş olduğum terapiye şimdi kendisi gitmeliyiz bize iyi geliyor toparlasak bile ona gitmeye devam edelim diyor.Tavsiyeleri ve yüksek enerjisiyle sihirli değnek gibi dokundu hayatımıza.Bugunku seansimizda çok güzel geçti.Basarilarinin devamını diler kesinlikle psikolog arayışı içinde olan herkese tavsiye ediyorum.

 90. Esr*** Ö***

  Ahmet Bey, sanki yardıma muhtaç kız kardeşiymişim gibi bana kendimi değerli hissettirerek “daha kaliteli nasıl yaşanır”’ı öğretti. Minnettar olunası insan????????

 91. Uğu*** A***

  Ocak 2021 tarihinde anneme kolon ca tanısı konulduktan sonra Ahmet Bey ile tanıştık. Kemoterapi sürecimiz devam ederken düzenli olarak Ahmet bey ile görüşüyoruz. Ahmet bey hem hastalık konusunda detaylı bilgilere sahip ve yönlendirmeler yapıyor, hem de bu süreçte görüşmelerimiz dışında da annemi arayarak tedavi sürecini takip ediyor ve desteğini eksik etmiyor. Enerjisi çok yüksek. Yaptığımız görüşmeler bu süreçte annemi çok motive ediyor. Destekleri için Ahmet beye çok teşekkür ederiz.

 92. Fir*** A***

  Harika bir insan, çok neşeli ve karşısındaki insanı anlayıp analiz edip farkındalık oluşturuyor. Senaslar su gibi akıp gidiyor ve ikinci seans olmasına rağmen kendimi çok iyi hissettirdi. Kendisine çok teşekkür ederim.

 93. Mer*** T***

  Hayatımda ilk kez çıkmaza girdiğim ve gerçekten psikolojik desteğe ihtiyacım olduğunu hissettiğim, özellikler bir takım korkularımın olduğu bir dönemde Ahmet Bey ile görüşmeye başladım. Daha ilk seansta bile beni ulaştırdığı farkındalık noktası için minnettarım. Yaptığı tavsiyeler ve rehberlik ettiği yol göstermeler ile kendimi çok daha iyi hissediyorum. Ahmet Bey görüştüğüm ilk psikolog. Herkes gibi başlangıçta tereddütlüydüm nasıl olacak ne anlatacağım diye. Fakat kendisinin inanılmaz yüksek enerjisi, ses tonu ve samimi yaklaşımı sayesinde insan çözülüveriyor:) kah gülüp kah ağlıyorum kapıdan çıktığımda da çok motive ve iyileşmiş hissediyorum. Özellikle ilk kez psikoloğa danışacaklar için memnuniyetle tavsiye ederim. İyi ki varsınız Ahmet Bey!

 94. Bur*** A***

  Ben Ahmet beyi tanıdığıma çok memnun kaldım. Gelme sebebim ağrılarımdı vücutta yaygın ağrılarım vardı Ahmet beyin yönlendirmesi ile ağrılarım en aza indi. çok rahatladım ve çok iyiyim şuan 4. seansımdan çıktım çok daha iyiyim ve daha da iyi olacağıma inanıyorum. Herkes gönül rahatlığıyla gelebilir hiç yabancılık çekmiyorsunuz ve çok memnun kalıyorsunuz .Kendisine buradan da her şey için çok teşekkür ediyorum.

 95. Fer*** B***

  Çok ilgili, işinde oldukça profesyonel bir doktor.Tavsiye ediyorum

 96. Rem*** T***

  Ahmet Bey, randevu saatlerine riayet etmesi, alanında kendini yetiştirmiş olması, sabırla dinleyerek saat sınırlaması yapmadan seanslarını gerçekleştirmesi, anlattığınız önemli detayları kaçırmaması ve benimle ilgili olumlu olumsuz değerlendirmelerinin yerinde ve objektif olması nedeniyle tercih noktasında pişman olmadığım ve her seanstan sonra daha pozitif bir enerjiyle ayrıldığım bir psikolog oldu. Kendisine çalışma ve özel hayatında başarılar diliyorum..

 97. Mur*** Ç***

  Panik Atak ile alakalalı yardımını aldım uyguladığı metotlar ve nefes egzersizleri kesinlikle çok işe yaradı teşekkürler

 98. Ful*** A***

  İlk başta İnternete gördüğüm resimden fazlasıyla korktum.Beni inanılmaz korkuttu. Sonra Ahmet bey EMDR denilen bir teknik uyguladı. Belki inanmayacaksınız ama 3 tekrar sonrasında tüm korkum yerle bir oldu.

 99. Zül*** K***

  Ahmet bey işinde gerçekten çook başarılı. 4 aydır eşimle çift terapisine gidiyoruz ve çok yol katettik sizi çok güzel dinliyor ve olaya farklı bir açıdan bakmanızı sağlıyor. tavsiyelerine dikkat ettiğinizde gerçekten hayatınızda birşeyler değişiyor.tabi iki tarafın da istekli olması da önemli bunun için.ben mutlaka tavsiye ediyorum terapist arayanlara.eşim de ben de severek gidiyoruz.başarılarının devamını diliyoruz…

 100. Nih*** D***

  Ahmet hocamla çalışmaya yeni başladık. Şimdilik çok iyi gidiyor. Kendisi çok ilgili ve bilgili. Henuz 2 seans gittim ama şimdiden faydasını görmeye başladım. Bana yardımcı olacağına dair hislerim tam.

 101. Zel*** Y***

  Ahmet Bey, randevu saatlerine riayet etmesi, alanında kendini yetiştirmiş olması, sabırla dinleyerek saat sınırlaması yapmadan seanslarını gerçekleştirmesi, anlattığınız önemli detayları kaçırmaması ve benimle ilgili olumlu olumsuz değerlendirmelerinin yerinde ve objektif olması nedeniyle tercih noktasında pişman olmadığım ve her seanstan sonra daha pozitif bir enerjiyle ayrıldığım bir psikolog oldu. Kendisine çalışma ve özel hayatında başarılar diliyorum.

 102. Dam*** P***

  Cift terapisi amaciyla basladigimiz terapi surecimizde umut vadeden gelismeler yasiyoruz. Esim ile kendimizi ve birbirimiz anlama konusunda yol katettik. Yolumuz daha uzun. Yalnizca endiselenenler icin yazmak istedim; ‘her sey kontrol altinda doktorunuza guvenin ‘ tesekkurler.

 103. Mur*** A***

  Ahmet Beye araştırmalarım sayesinde ulaştım, artık tek başına çözemediğimi fark ettiğim sürekli mutsuzluk ve öfke sorunum vardı, uyguladığı tekniklerle kısa bir sürede kendimi daha iyi hissetmemi sağladı, eğer bir danışansanız olabildiğince açık olmanında faydası olduğunu düşünüyorum, kendisine teşekkürlerimi iletiyorum

 104. Bur*** B***

  Ahmet beye ,Kendisinden yardım alan bir arkadaşım vasıtasıyla ulaştım. Aklımdan çıkmayan bana uzun zamandır rahatsızlık veren hayattan tat almamama ,uykularımı bozmaya neden olan olaylar ile ilgili başvurdum . Mersinde yaşamadığım için yaklaşık 10 seans online görüşme yaptık.ilk başlarda iyice dinlemesi neler yaşadığımı hangi süreçte olduğumu bana açıklaması bile beni rahatlattı .sonrasında online görüşme üzerinden 4 seans emdr uygulaması ile bana rahatsızlık veren olayları unuttum yada daha farklı değerlendirmeye başladım o yöntem çok iyi geldi .ilgili ,sakin ve çok anlayışlı birisi kendisine çok teşşekür ederim. Ahmet beyi bir çok arkadaşımada önerdim . Kendisine tekrardan teşşekür ediyorum .

 105. Tur*** A***

  Ahmet Bey’e geçmişle olan takıntımdan ötürü gittim. Hayata bakış açımı değiştiren , ufkumu açan benim içimdeki huzuru çıkaran beni geçmişten kurtaran , şimdiki ana odaklanabilmem .. hepsi için Ahmet Bey’e borçluyum . Aşamayacağımı hep böyle devam edip ben orada takılı kalacağımı sandığım şeylerden kurtuldum . Bu his paha biçilemez . Hayatıma güzel dokunuşlar yaptığınız için teşekkürler . İyi ki varsınız .

 106. Ful*** B***

  Ahmet beye anksiyete bozukluğu panik atak sorunum olduğu için gittim daha ilk seansta tanışma aşamasında bana söyledikleri ataklarimda rahatlamaya sebep oldu neredeyse iyilestim diye düşündüm şuan 4 seansım falan kaldı ve çok cok iyiyim Ahmet beyden Allah razı olsun hayattan sogumustum beni kendime getirdi.

 107. Zül*** K***

  Yeme bozukluğu için gittim çok büyük ilerleme kaybettiğimizi düşünüyorum Ahmet hocam bana çok yardımcı oldu kendimi çok değersiz hissediyordum aynı zamanda çok kez psikologa gittim ama beni en iyi hissettiren burasıydı çok profesyonel 🙂

 108. Der*** B***

  Liseye giden kızımın okul ve arkadaşları ile ilgili problemleri dolayısıyla Ahmet Hocam’dan destek almaya başladık. İlk seansta kızımın yaşadığı sorunları dinledikten sonra, ebeveyn terapisi almamızın sorunları çözmemizde önemli olacağına karar verdi ve kızım ile seanslardan ayrı olarak ebeveyn sean slarına başladık. Anne ve baba olarak biz, çocuğumuzdan yalnızca ders başarısı beklediğimizi bunun ne kadar eksik ve yanlış bir yaklaşım olduğunu ilk seansta öğrenmiş olduk. Daha sonraki seanslarda ise, aile içindeki sağlıklı iletişimin nasıl olması gerektiği ve aile içindeki her bireyin mutlu olması için neler yapabileceğimizi Ahmet Hocam bizlere örneklerle anlattı. Daha önce, benim için çocuğumun okulu ve ders başarısı önemli iken, şimdi ise mutlu olmasını öncelikli görüyorum ve önemsiyorum. Artık biliyorum ki, çocuğum kendini mutlu hissettikçe psikolojik olarak sağlıklı-güçlü olacak ve hayatının diğer aşamalarında başarı kendiliğinden gelecek. Çok teşekkürler Hocam.

 109. Fir*** A***

  Ailevi nedenlerle gittim kendisine.Yaklaşık 2 aydır devam ediyorum.Sorunlarımın ancak hipnozla çözüleceğini düşünüyordum.EMDR terapi önerdi.Kısa bir süre olmasına rağmen kendimdeki çözülmelerin farkındayım.Çok naif biri.Yaklaşımı çok güzel.Ahmet Bey’e günlük hayatımdan da raporlar veriyorum. Alanınd a doğru bir psikolog.Benim güvenle ilgili büyük bir problemim vardı ama Ahmet Bey’ ile elektriğimiz çok iyi tuttu. Arkadaşımı da yönlendirdim. Ailecek gidiyorlar.

 110. Lam*** H***

  Sn. Ahmet hocama çok teşekkür ederim ✨ Herşeyden çok memnun kaldım. Güvenerek gidebilirsiniz kendisinin yanına.???? Gerek hocamız, gerek asistanı çok ilgililer. Klinikleri çok güzel, huzurlu bir ortam var.

 111. Mur*** K***

  Ahmet Hocam’a yaklaşık 2 aydır gidiyorum. Başlangıçta hastalığım daha ileri seviyedeydi. Seanslar ilerlerdikçe o kadar olumlu gelişmeler oldu ki anlatamam. Şu an için yaşadığım büyük panik ataklar çok azaldı. Sürecimiz devam etmekte. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

 112. Fah*** B***

  Annemin ameliyat sonrası ve babamı kaybettikten sonraki sorunlarından dolayı Ahmet hocama ulaştık.Annemde geçmişe dönük bir değersizlik şeması olduğunu söyledi ve EMDR yöntemi ile giderek azalacağını anlattı.EMDR tedavisine başlayalı annem de sık sık olan ağlamaları ve panik halleri azalmaya başladı .Ahmet hocama ilgisinden dolayı teşekkür ediyoruz.

 113. Mel*** Ü***

  Yeme bozukluğu için gittim çok büyük ilerleme kaybettiğimizi düşünüyorum Ahmet hocam bana çok yardımcı oldu kendimi çok değersiz hissediyordum aynı zamanda çok kez psikologa gittim ama beni en iyi hissettiren burasıydı çok profesyonel:)

 114. Büş*** B***

  Ahmet hocam ile yaklaşık 2.5 ay gibi bir süredir görüşüyoruz.Hala devam eden bir tedavi süreci olsa da,ilk başladığım zamana oranla çok fazla olumlu gelişme hissediyorum.Daha önce farklı psikiyatrist ve psikologlardan belirli tedaviler almış olsam da hiçbirinin sorunuma yaklaşımı bu şekilde değildi. İlaçlarla anlık ya da kısa vadeli olarak kendimi iyi hissediyordum ama uzun vadede hiçbir etkisi olmadı.Çünkü benim sıkıntım ilaçlarla ya da sakinleştiricilerle çözümlenecek bir şey değildi.Sorunun temeline inilmesi gerekiyordu,ki Ahmet Bey’de bu şekilde yaklaştı.Şuan hala seanslarımız devam ediyor,ama şu zaman içerisinde bile kendimi daha mantıklı ve güçlü hissediyorum,en azından kendime daha çok güveniyorum.Daha da iyi olacağıma inanıyorum ve umuyorum :).

 115. Züh*** Y***

  Kardiyolojiden göğüs uzmanına kadar gitmedigim yer kalmadı. Haftada ortalama dort sefer acil servise gidiyordum. Bir yakinim vasitasiyla Ahmet beye ulastim. Panik bozukluk yasadigimi ve tum detaylari tek tek anlatti. Cok icten candan samimi bir hoca fakat benim cok bir umudum yoktu.Bilissel terapiyi anlatti verdigi odevleri harfiyen uyguladim. 4 haftada etki gormeye basladim. Suan ucuncu ayimdayim. Bes alti seanslik isim kaldi ve yuzde seksen oraninda iyiyim. Bu bile benim icin yeterli artik acile kosmuyorum. Kesinlikle isinde kendini gelistirmis bir uzman.

 116. Fer*** S***

  Alanında uzman olan Ahmet Bey desteği ile bize çok yardımcı oldu. Sorunlara farklı açılardan bakmamızı ve çözüm bulmamıza yardımcı oldu. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

 117. Utk*** D***

  Korkularım yer değişti… yerine olumlu düşünceler koyabilmeyi öğrendim… ilk seansımdı EMDR uygulaması yaptık… bir sonraki seansı sabırsızlıkla bekliyorum… ilk seansta farkı hissettim

Değerlendirme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir