Psk. Çiğdem Kavuş - Danışan Değerlendirme Alanı

Psk. Çiğdem Kavuş

(118 müşteri değerlendirmesi)

“Çocukların ve yetişkinlerin kendilerini özgürce ifade edebilmeleri, iç dünyalarını dışa vurabilmeleri hali hazırda kendilerinde var olan yaratıcılığın farkına varmaları  ve yaşadıkları sorunlar ile etkin bir şekilde baş edebilmelerinde sanat, regresyon ve EMDR terapilerinin fonksiyonel bir rolü olduğu gerçekleştirdiğimiz oturumlarda kanıtlamıştır.”

Kategoriler: Etiketler:

Psk. Çiğdem Kavuş için 118 değerlendirme

 1. Hayriye Bakan

  Merhaba eşim ile beraber toplamda 4 seansta 3 yıldan beri çözüme ulaştıramadığımız olaylar için gittik. İlgili, profesyonel olmasının dışında neredeyse hiçbr detayı gözden kaçırmıyordu Çiğdem hoca. Her seans farklı bir ilerleme kat etmiştik. Ve şuan iyi ki diuorum sadece. Kesinlikle tavsiye ederim.

 2. Me** F**

  Çiğdem hanıma yeme bozukluğu sebebi ile gittim. EMDR diye bir teknik uyguladığını duymuştum. Çok samimi, anlayışlı, ilgili ve donanımlı. Uygulayabileceği yöntemleri teker teker gayet anlaşılır şekilde anlattı, duyduklarım o kadar inanılmazdı ki bu kadar kolay olamaz demiştim ama o kadar kolaymış. Klasik yöntemde uygulanan gibi, evet anlatın bakalımdan ziyade seans sohbet gibi geçti. Ses tonunu kullanmasındaki yeteneki, kendine güveni ki bu boş bir güven değil, “siz onu düşünmeyin ben onu halledicem” demesi duyduğum endişelerin çok çabuk kaybolmasına sebep oldu. Konuşma esnasında yakaladığı detaylar, bu detayları çalışmamız ve sonuca çok hızlı ulaşmamız inanılmaz. Seans sonrasında ilgilenmesi, ulaşılabilir olması da ciddi anlamda güven veriyor.

 3. Sü***** Bo***

  Bir süredir beni mental olarak çok yıpratan bir sorun nedeniyle kendisine başvurdum.Gayet ilgili, işinin uzmanı olduğu çok belli bir psikolog, sürecinizde yalnız olmadığınızı hissediyorsunuz. Tavsiye ederim.

 4. Eze*** C***

  çok harika birisi

 5. Ser*** A***

  Geleneksel bir insan olarak bir psikologla görüşmek bana çok uzak bir durumdu ancak bir arkadaşımın aracılığıyla Çiğdem Hanımla tanıştım ve bütün ön yargılarım yerini şükran duygularına bıraktı.

 6. Şen*** K***

  Gerçekten mesleğini hakkıyla yapan bir psikolog.Dalında en iyilerinden olduğunu düşünüyorum.Çözemeyeceği bir sorun olduğunu sanmıyorum.Onun sayesinde hayatım güzelleşti.Çok doğru bir tercih yapmışım.İyi bir psikolog arayan ve sorunlarından kurtulmak isteyen herkese önerimdir.

 7. Naz*** Y***

  Çiğdem hanıma ilgi ve alakasindan dolayı çok teşekkür ederim çok faydalı bir görüşme oldu benim için ????????

 8. Fat*** Y***

  Uzun zamandır yaşadığım psikolojik sorunlar nedeniyle kimseye açılamıyordum fakat çiğdem hocam sayesinde herşey beklediğimden daha da iyi oldu seanslar ve destekleri dışında güler yüzlülük ve samimiyetleri çok ayrı herşey için teşekkürlerrr.

 9. Fer*** G***

  Seansları benim için çok iyi sonuçlandı özellikle çiğdem hocamın profesyonel tavsiyeleri sayesinde artık daha az endişe ve kaygı yaşıyorum. İleride tamamen kurtulacağıma eminim. Teşekkürler hocam 🙂

 10. Cün*** T***

  Askerde bozulan psikolojimi düzeltmek için arkadaş tavsiyesiyle başvurdum. Çiğdem Hanımla yaptığımız online terapiler sonucunda kendimi çok daha iyi hissediyorum, artık geceleri rahat bir şekilde uyuyup günlük aktivitelerimi psikolojik olarak daha sağlıklı olarak devam ettirebiliyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum.

 11. Fat*** Y***

  Merhabalar , sevgili çiğdem hocama ne kadar teşekkür etsem azdır herhalde. En zor zamanimizda kizimla kurduğu güçlü iletişimi sayesinde çok iyi bir noktaya geldik. Kızım her seansta daha iyiye gidiyordu. Psikolog olarak samimiyetin ve güvenin herşeyden önemli olduğunu gösterdiniz. Ahmet hocamın değerli bilgilerinden de faydalandık. Başarılar diliyorum…

 12. Küb*** T***

  Bir anne olarak çocuğum için Çiğdem hocadan psikolojik destek aldım. Kendisi etik ilkelere bağlı kalan, anlayışlı yapısıyla danışana kendisini rahat hissettiren, ne istediğinize kulak veren ve bunun için çalışan alanında çok çok iyi bir psikolog. Kısa süren terapi sürecimde çocuğumun günlük hayatını büyük ölçüde etkileyen problemimi çözmem için yardımcı oldu. Nokta atışı şeklinde sorunun kökenini anladı ve bunu çözmek için işe koyuldu. Kendisi sağladığı psikolojik iyileşme bize pozitif değer kattığını kesinlikle söyleyebilirim. Herkese gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim. Kendisine burdan da teşekkür ederim…

 13. Sal*** A***

  Çiğdem hocamla tanıştığımda artık kaygı ile baş edemez hale gelmiştim. Uykusuz geceler, stresli bir hayat, fiziksel rahatsızlıklar yaşamımı zorlaştırıyordu. Görüşmeye karar verdiğimde en büyük korkum görüşme aralarında kendimle baş başa kalıp ne yapacağımı bilememekti. Çiğdem hocamın bu süreçte her daim ulaşılır bir şekilde iletişimde olması beni çok rahatlattı. Ben kendimden umudu kesip iyileşeceğime olan inancımı kaybettiğimde bile o hep bana inandı ve sabırla yanımda oldu. Onun sayesinde şimdi kendimi daha iyi hissediyorum ve emekleri için hocama çok teşekkür ediyorum.

 14. Zey*** K***

  Ben sürekli ağlama krizleri olan, panik atak yaşayan biriydim, Üstelik hamile idim. Panik bozukluğum sebebiyle sosyal yaşantım tamamen bitmişti evden dışarı çıkamıyor, kimseyle görüşmek istemiyor ve eşimden ayrı bir saniye bile geçiremiyordum. Geceleri uyuyamıyor, sürekli nefessiz kalmaktan korkuyordum. Sebepsiz yere ağlıyordum. Kendi hakkımdaki olumsuz düşüncelerim sürekli değişiyordu. Nefes alamadığımı sanıyordum, yutkunamadığımı ne yapacağımı bilemez haldeydim. Bana kimse yardım edemez sanıyordum. Sonra Çiğdem hocamla tanıştık. Ben çok umutsuzdum. Bana göre kimse bana yardım edemezdi. Eşim de artık ne yapacağını şaşırmıştı. Çiğdem hocamla görüşmeye başladıktan sonra her şey değişti. Kendisiyle uzun zamandır görüşüyoruz. 6 seans görüştük, şimdi her şey eskisi gibi, sosyal yaşantıma geri döndüm eşimle kaliteli zaman geçiriyorum, insanlarla görüşmekten korkmuyorum. Kimse kendini çaresiz hissetmemeli mutlaka bir çare vardır. Bugün bu hale gelebildiysem Çiğdem hocamla bilişsel davranışçı psikoterapi sayesinde… İyi ki varsınız hocam….

 15. Ayş*** Ç***

  garip duygularım hislerim vardı ve bu dayanılmaz oluyordu benim için bende Çiğdem hocayı buldum ve gitme kararı aldım şu an hâlâ tedavim devam ediyor toparlanmış olduğumu düşünüyorum. Teşekkürler art psikoloji ekibine ve hocama.

 16. Faz*** K***

  Çİğdem hanıma başta eşimle olan ilişkimizdeki sorunlarimizla ilgili basvurmustuk ardından bireysel destek aldım. Sayesinde öncelikle kendimi daha iyi tanıdım, ardından gerek eşim gerekse diğer insanlarla olan iliskilerimde yaşadığım problemlerde ki payımı kavradım. Her bir görüşmede yeni bir şey öğreniyorum, süreci bir yolculuk gibi düşünecek olursak Çiğdem hanım o kadar iyi bir rehber ki, bu yolculukta farkına dahi varmadiginiz ama oldukça önemli olan detayları birer birer görmenizi sağlıyor, yolunuzu açarak kılavuzluk ediyor. Kendisinin, daima bir telefon veya mesaj kadar yakınınızda olması güven veriyor ve süreci oldukça kolaylaştırıyor.

 17. Fat*** K***

  Benim hayatıma çok etkili oldu değişim hissettim daha pozitif enerji bakmaya başladım.Beni üzen insanları takmamayı öğrendim.Bi takım düşüncelerimi silmeme yardımcı oldu.Allahım hocamdan razı olsun.Mutluluğu öğretti bana çok değerli bir insan Çiğdem hocam

 18. Hay*** G***

  Ben psikolog arayışı içerisindeydim.Yorumlara bakmıştım, çok olumluydu. Resmi de bana sıcak ve samimi geldiği için kendisini tercih ettim.Kendimle alakalı farkındalığımın artmasını sağladı.Bana baya faydasının olduğunu düşünüyorum.Çok ilgili birisi, telefonla aradığımda da direk ulaşabiliyorum.Beni başından savmıyor.Çok ilgili ve bence odaklandığı konular çok iyi, beni iyi anladığını düşünüyorum.Hala devam ediyorum ve danışmak isteyen herkese tavsiye ederim.

 19. Tül*** E***

  Çiğdem Hanım’a başka bir doktor tavsiyesi ile ulaştım. 1,5 yaşındaki kızımın yaşıtlarına göre fazla sinirli olduğunu düşünmemiz ve genel bir değerlendirme için görüşme yaptık. Uzmanımız bizimle çok ilgilendi.Süreçten memnun kaldık. Kesinlikle tavsiye ederiz.

 20. Fev*** D***

  Ben oğlum için danışanı oldum ve çok memnun kaldım.Gerçekten işini muhteşem yapıyor.Daha önce de deneyimimiz oldu .Doğru bir adres Çiğdem Hanım.Birkaç ay oldu başlayalı.Oğlumda farklılıklar oldu, özgüveni arttı.İletişim kurmaya başladı bizimle .Yaptığı yanlışlarda kendini çok suçluyordu,ben yapamıyorum diyordu.Şimdi oğlum çok kısa zamanda.Çok büyük yol katetti, bambaşka bir çocuk oldu.Aradaki farklılıkları Çiğdem hanım da söylüyor, gözlemliyor.Biz kendisiyle karşılaştığımız için çok mutluyuz.Çok memnunuz ve gittikçe de daha mutlu oluyoruz.İhtiyacı olanların Çiğdem Hanım’a ulaşmalarını çok istiyorum.

 21. Bed*** E***

  Kızımın ilk kez güvendiği danışmanımız. Güvenerek ve severek gidiyoruz.Referans gittim, çok da memnun kaldım.Çocukla iletişimi çok iyi.Kızım içine kapanıktı.Artık insanlarla iletişim kurabiliyor.Bütün haftaki ruh halini oyun oynarak ifade ediyor.Bana hafta boyunca yaptıklarını oyun oynarak öğrenip söylüyor.Enerjisi çok yüksek.

 22. Ber*** T***

  Anksiyete sorunum olduğum için Çiğdem hanıma geliyorum tedavi sürecim çok iyi ilerliyor kendimde meydana gelen değişikliği farkedilir derecede hissediyorum. Çok teşekkür ederim

 23. Ser*** A***

  Çiğdem Hanım çok kibar, naif bir insan.Bizim son bir seansımız kaldı , bitmek üzere. Küçük oğlum için geliyoruz.Öfke kontrolü için gitmiştik.Kontrol altında tutabilmemiz için bir takım telkinler verdi. Kontrol noktasında daha iyi oldu şu an.Seans dışında da sesli mesaj atıyorum veya yazıyorum, kendisi cevap veriyor.Telefonla da yönlendirmeler yapıyor.Biz memnun kaldık kendisinden.

 24. Mer*** D***

  Çiğdem Hanım çocuklar üzerinde gayet anlayışlı, yaklaşımı çok iyi. Olumlu geri dönüşler alıyoruz kendisinden.Çocuklarım için gidiyoruz. İkisi de severek isteyerek gidiyorlar ve huzurlu mutlu şekilde ayrılıyorlar. Sonuçlarını da yavaş yavaş almaya başlıyoruz. Etrafımızdaki herkese gönül rahatlığıyla önerebileceğimiz bir danışman.Benim çocuklarımda kaygı ve dikkatle alakalı problemler vardı.Bu konularla alakalı hala çalışmaya devam ediyoruz.İlk gün ve bugün arasında farklılıklar var. Çiğdem Hanım’ın yaklaşımı çok rahatlatıyor insanı.Enerjisi,pozitif düşüncesi, sakinliği çok güzel.Bizi sakinleştirip daha iyi olacağı güvenini veren bir duruşu var. Her koşulda iletişim kurabiliyoruz kendisiyle.Yoğun bir programı olduğu için hemen cevap veremese de kendisinden geri dönüşler alıyoruz.Bu anlamda da hiç sıkıntı yaşamıyoruz.

 25. Hat*** U***

  Gayet başarılı buluyoruz kendisini. Çok samimi,sıcak ve içten çok memnunuz kendisİnden.Çocuğumuz için danışıyoruz.Baya ilerlemeler kaydettik.Farklı bir konuyla alakalı danışıyoruz. Güzel değişiklikler oldu.Kitap okuma sevgisini aşıladı, derslerine daha çok katılım sağlıyor ve argo konuşmalarını bıraktı.Kızımla aralarındaki iletişim de çok profesyonel.Her görüşme sonunda ebeveyn olarak bizi de kısaca bilgilendiriyor.Şu an çok iyi gidiyoruz.Kızım ve ben kendisini çok seviyoruz.

 26. Sen*** C***

  kendimi ve yaşadığım sıkıntıları anlatmakta oldukça sıkıntı çekiyordum ancak psikolog oldukça başarılı ve açıklayıcı bir şekilde bana yardımcı oldu anksiyete nedeni ile başladığım terapi süreci oldukça verimli ve kendimi anlamama yardımcı oldu çok memnunum

 27. Hur*** B***

  İlaç tedavimin yanında terapi desteğine de ihtiyaç olduğunu fark edip Çiğdem Hanım’la görüşmeye başladım. Birçok yaklaşıma hakim olması ve çeşitli terapi yöntemlerinin eğitimini almış olması bu kararı vermemi sağladı. 3 seans gerçekleştirdik ve daha şimdiden beni çok iyi anladığını ve tanıdığını hissediyorum. İlgisi ve sıcaklığı kendisiyle çok rahat konuşmanızı sağlıyor. Tedavime çok faydası olacağını düşünüyorum kendisiyle yola devam edeceğim.

 28. Mer*** A***

  Okul başarımın kötü olması, aile ve sosyal ilişkilerim, gelecek kaygılarım, depresyon ve dikkatsizlik problemleri ile gittim. Çiğdem hanımın samimi ve profesyonel yaklaşımıyla, malesef ileri ki yaşlarda teşhisi zor ama bizler için önemli olan Matematiksel öğrenme güçlüğümün olduğunu bulduk ve pratik çözüm yolları ile destek aldım. Dikkat dağınıklığının getirdiği zorlukları aştık.Yaptığı şema terapiler ile anlam veremediğim geçmişten gelen problemleri en başta anlayıp sonra çözüm yolları bulduk. Depresyon ve endişelerim için artık ileriye sağlıklı bakabiliyorum. Bu süreçte gösterdiği ilgiyi, içtenliği, desteği ve çözümleri için tüm kalbimle teşekkür ederim, yol gösterici ışığı hiç sönmesin 🙂

 29. Eda Y***

  Araştırarak gittik.Oğlum için gidiyorum.Çiğdem Hanım’ın yaklaşımı sıcaklığı çok güzel.Danışanlarına ailesi gibi davranıyor.Sıcak kanlı bir doktor.Gerçeten işini güzel yapıyor.Oğlum hiç sıkılmadan gidiyor.Başka uzmanlara da gittik ama ilerleme olmayınca ama Çiğdem Hanım sayesinde ilerleme oldu.Seanslardan memnun kaldık ve devam ediyoruz.Seans öncesi ve sonrasında istediğim zaman arayarak ulaşabiliyorum.Bu zamana kadar ki aldığım desteğin yeterli olduğunu düşünüyorum.Yakınlarıma tavsiye ediyorum.

 30. Hak*** B***

  Referans üzerine gittim.Kendisinin iletişimi çok iyi.Dinlemesi ve doğru yönlendirmesi benim devam etmemi sağladı.Beni iyi yönlendirdiğine inanıyorum.Pozitif anlamda geri dönüş aldım.Çiğdem hanım’a İhtiyacım olduğunda kendisi ile direk görüşürüp destek alırım.Bende büyük bir etkisi var.Memnun kaldım iletişim halindeyiz kendisi ile.Yakınlarıma tavsiye ettim ve ediyorum.

 31. İre*** K***

  Daha önce bir terapi deneyimim olmuştu ancak terapistim bana benden daha umutsuz baktığı için çok da başarılı olduğumu söyleyemem. Hocama sosyal medyada rastladım ve bu önyargıyla gittim ancak kendisinin pozitif duruşu ve daima olumlu yönlere odaklanması bende köklü değişikliklere yol açtı. Sayesinde kurtulmak istediğim bazı davranışlarımdan kurtuldum. Kesinlikle yeni bakış açıları kazandırdı, tavsiye ederim

 32. Fah*** K***

  Panik ataklar geçirmem ve sürekli kaygılı olmam sebebiyle Çiğdem hanıma başvurdum ve süreç benim için inanılmaz iyi gidiyor. Kısa sürede çok büyük etkisini gördüm. İşinde çok iyi olduğunu düşünüyorum Çiğdem hanımın. Online nasıl olur diye endişeliydim ve kendimde bu kadar çabuk etki görmeyi beklemiyordum açıkçası. Çok teşekkürler

 33. Bel*** D***

  İçerisinde bulunduğum yüksek depresyondan 2 ay gibi kısa bir zamanda kurtulmam konusunda çok büyük desteği oldu. Başka birisine yaşadıklarımı anlatmakta sorun yaşayan birisi olmama rağmen, yaydığı enerji ile bu engeli kaldırmamıda sağladı. 2 ay önceki kendim ile bugünü düşündüğümde, bu kadar kısa zamanda bu farkı görebileceğimi tahmin etmiyordum. kendisine çok teşekkür ediyorum..

 34. Tub*** A***

  Çiğdem hanım uzun zamandır yaşamış olduğum stres ve odaklanma problemimi atlatmam konusunda büyük paya sahip. Hiç atlatamam dediğim psikolojik sorunlarımı kendisi sayesinde kısa sürede kolayca atlattım. Mesleki bilgi ve tecrübesinin yanı sıra cana yakın tavrı ile de seansları çekici kılıyordu. Gerçekten zevk alarak Çiğdem hanımın yanına gidiyordum.

 35. Fat*** P***

  Çiğdem Hanım’a bir tavsiye üzerine ulaştım.Danışan yorumlarını okuyup kendisini tercih ettim.Ben oğlum için geliyorum. %90 başarıya ulaştık.%10luk bir kısmımız kaldı.Koronadan dolayı oğlumda korkular oluşmuştu. Hiçbir şekilde sokağa çıkmak istemiyordu.Bununla alakalı sonuçlar aldık.Şimdi kaygı bozukluğumuzla alakalı devam ediyoruz.Çiğdem Hanım çocukla çocuk oluyor, sanki onlara büyük birey gibi davranması, ilk odaya girdiğimizde önce çocukla muhatap olup gönlünü alıp sonradan bizimle ilgilenmesi hoşumuza gitti.Bu da çocukta güven oluşmasını sağladı.Çiğdem Hanım bizi yönlendiriyordu.Çocuğun yanında iletişime geçemediğimiz zamanlarda telefonla da destek oluyordu.

 36. Bur*** K***

  Çiğdem Hanıma takıntılarım dolayısıyla başvurdum. Yaklaşımı ve tavsiyerinin çok faydasını gördüm. Terapilerimiz devam ediyor ve her terapiden sonra kendimi çok daha iyi hissediyorum.

 37. Ata B***

  İnternet üzerinden psikolog arıyordum, yorumları okuyarak Çiğdem hanımı tercih ettim. 2.seansımız bitti, kendisinden memnunum anlattıklarım ile ilgili çözüm ve örneklemeler ile bana yardımcı oluyor. Konuşurkenki ses tonu insana iyi geliyor, dingin hissettiriyor. Gönül rahatlığıyla tavsiye ederim 🙂

 38. Hak*** A***

  3. Seansımı tamamladık. Günden güne kendimi daha iyi hissediyorum. Ciddi anlamda çok samimi, profesyonel, aynı zamanda karşısındakini iyi dinleyebilen bir uzman. Yer olarak da çok kaliteli temiz ve steril bir yerde terapi alabiliyorsunuz. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

 39. Hel*** T***

  Çiğdem hanımla bir süredir seanslarımız oluyor. Herşeyden önce samimi ve insani. Genç yaşına rağmen oldukça profesyonel ve başarılı. Seanslar sonrası iyi hissediyorum. Tespitlerini ben nasıl düşünemedim diye şaşırarak takdir ediyorum. Kendisini herkese tavsiye ediyor ve bu yolculukta benimle olduğu için kendisine çok teşekkür ediyorum.

 40. Fat*** Y***

  Kendisine oğlum için gitmiştik.Şu anda üniversiteye gidiyor ve gayet memnunuz.Aile içi iletişim problemimiz vardı,o konuyu yavaş yavaş hallediyoruz.Kendisini internetten araştırdım, yorumlarını okudum.En çok güleryüzlülüğünden bahsedilmiş ve genç olmasına rağmen başarılı olduğu söylenmiş.Ben de bizzat gördüm,genç olmasına rağmen işini gayet iyi yapıyor.Kendisinden gayet memnunuz.

 41. Çis*** K***

  Çiğdem hanımla bu site üzerinden iletişime geçtim. Seanslarımıza başlayalı henüz 1 ay oldu. Yaklaşımını, sıcakkanlılığını çok beğenmekle birlikte, tam yerinde sorduğu sorularıyla kendimi sorgulamamı sağlamasından dolayı Çiğdem hanımdan çok memnun olduğumu söyleyebilirim. Seanslarımızda çok dakik. Ayrıca verdiği tavsiyeleri çok faydalı buluyorum.

 42. Çağ*** D***

  Ben iki ay öncesine kadar ilaç kullanıyordum.6 yıl kullandım değişik ilaçlar ama hiç fayda görmedim, hep kötüydüm.Çiğdem Hanım’a 2 aydan beri gidiyorum,çok memnunum.İlaçsız bir şekilde idare ediyorum, çok çok iyiyim.Eskiye göre daha iyiyim.Herşeyiyle çok memnunum.Yaklaşımı çok güzel, konuşma tarzı ile kendimi onun karşısında önemli hissediyorum.Bana çok değer veriyor.Kendime güvenim arttı.Kendisi de ne olursa olsun kendisini her zaman arayabileceğimi söyledi.Sanki başka birisi oldum. 2 ay öncesine kadar çok kötüydüm.Şimdi her konuda çok farklılık gözlemliyorum kendimde, hala devam ediyoruz kendisiyle.

 43. Pel*** Ç***

  Ben daha önce de danışmanlık aldım fakat Çiğdem Hanım’ın gerçekten teknik becerisi, yetkinliği çok yüksek. Empati kabiliyeti çok yüksek, beni iyi anladığını, yönlendirdiğini ve aynı zamanda yaşam koçu olduğunu hissediyorum.Gerçekten çok memnunum.Benim hayatım 180 derece değişti, onunla birlikte birçok şeyi aştım.Çoğu şeyi aştım ama hala da bana iyi geldiğini düşündüğüm için kendisi ile çalışmaya devam ediyorum.Kendisi uzman psikolog olduğu için uyguladığı teknikler çok hoşuma gidiyor .Sadece konuşma ile geçmiyor .Daha önce bu kadar güzel bir danışmanla çalışmamıştım.Çok kibar,sizin açınızdan bakabiliyor.Kesinlikle tavsiye ediyorum kendisini.

 44. Mah*** B***

  Çiğdem Hanim ile tanıştıktan sonra farkl bakış acıları keşfettim. Seanslarıma düzenli devam ettikten sonra ilaç kullanmayı bıraktım hala seansalarima devam ediyorum kendisine çok ama çok teşekkür ediyorum

 45. Fev*** D***

  Ben yeme bozukluğu hakkında seans almıştım.Çok memnun kaldım kendisinden.Kendimi daha rahat hissetmeye başladım.Duygusal anlamda da iyi hissetmeye başladım.Yeme düzenim de iyi gidiyor, hala devam ediyoruz görüşmelerimize.Alanında gayet profesyonel buldum.Gayet samimiydi.Rahatlıkla her zaman ulaşabildim kendisine.Danışmak isteyen herkese tavsiye ederim.

 46. Zey*** A***

  Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Çiğdem Hanıma gittim. Sosyal fobisi olan biriyim. Şuan benim bile asla tahmin edemeyecim bir ilerleme katettik. Ona ne kadar teşekkür etsem az. Bir psikoloğa ihtiyacınız varsa ilk tercihiniz Çiğdem Hanım olmalı kesinlikle.

 47. İdi*** K***

  Merhaba, 5 yıldır düzenli ilaç kullanıyorum ve ara ara panik ataklar geçiriyorum. Pandemi döneminde de rahatsızlıklarımda olan artışla beraber Çiğdem hanımla tanışma fırsatımız oldu. Kendisi ile online görüşüyoruz. Beraber 3 seans gerçekleştirdik. Anlattıklarım karşısında yaptığı nokta atışları farkındalık kazanmamı sağladı. Farklı şehirlerde olmamıza rağmen telefon ya da mesaj yoluyla ulaşılabilir olması da ayrı bir şans

 48. Fev*** A***

  Pandemi sürecinde oluşan sıkıntılarımın ardından depresyon ve kaygı süreci yaşıyordum. Çiğdem Hanımın yaklaşımı ilgisi tespitleri sayesinde atlatıyorum, geçmiş kaygılarımın kaynaklarını bulmaya başladım. Terapilerimiz devam ediyor. Çok teşekkür ederim.

 49. Asi*** K***

  Çiğdem hanıma çocuğumun gelişimini takip etmek için test yaptırdık. Çocuğumu karşılama şekli, ilgisi, soruları detaylandırması ve bizi bilgilendirmesinden çok memnun kaldık. Yine bir sorunumuz olsa kendisine gönül rahatlığı ile gidebiliriz.

 50. Fat*** K***

  Çiğdem hanıma endokrin doktorumun tavsiyesi üzerine gittim. Sebepsiz yemek yemelerim mevcuttu ve bu da şeker hastalığımı tetikliyordu. Depresyon ve şeker hastalığım beni yatağa bağlamıştı. Şimdi daha aktif bir hayatım var ve hayattan zevk almaya başladım. Kendisine teşekkür ediyorum.

 51. Fat*** Y***

  İyi memnunuz

 52. Ahm*** K***

  Araştırarak gittim ve Arkadaşlarımda çok memnun olduğunu söylediler.Yaklaşımı çok iyi sorunu çözmeye yönelik.Bir danışman olarak değil profesyonel ve bir arkadaş gibi yaklaşıyor..Gayet başarılı.Sorunlara ve problemlere karşı bize yaklaşımı ve sorun çözmede kullandığı materyallerle çok iyi sonuç odaklı çalışıyor.Seanslardan memnunuz.i.Bir danışman olarak değil bir arkadaş gibi sohbetimiz.Yakınlarıma ve ihtiyacı olan herkese tavsiye derim.Rahatlıkla gidebilirler.

 53. Zül*** A***

  Kızım birinci sınıfa başladı ve pandemi döneminde okulunda ve okul öncesi eğitiminde de büyük sorunlar yaşıyorduk. Çiğdem hanımı tavsiye üzerine bulduk çocuğumuz pandemi döneminde eğitiminden uzak kalmakla beraber huysuz bir çocuktan dhaa fazlası olmuştu. Yaklaşık iki aydır Çiğdem hanımdan yardım alıyoruz. Çocuğumuzun değişimi bizi çok mutlu ediyor görüşmelerimiz uzun süre devam edecek inşallah biz artık Çiğdem hanımdan habersiz adım atmak istemiyoruz. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

 54. Fat*** Z***

  Çiğdem hanima gelme sebebimiz çocuğumun odaklanma problemiydi.Seanslara devam ederken aslinda yaşadığı odaklanma probleminin yanı sıra farklı psikolojik sorunlari olduğunuda fark etti.Şimdi çok daha iyi çocuğum ve tabiki bizde.Çiğdem hanim.gibi başarılı bir danışmana denk geldiğimiz icin cok şansliyiz Teşekkürler..

 55. Zey*** A***

  Çiğdem Hanım’a kızımın sınav kaygısı için başvurduk çok iyi sonuçlar alınca şimdi ailece danışmanımız olarak Çiğdem Hanım’dan yardım alıyoruz çocuklarımızın başarısında önemli katkıları ile gönlümüze taht kurdu. İyi ki varsınız Allah razı olsun

 56. Fad*** P***

  Ağır bir depresyon geçirdim. Bu zor günlerden beni çekip çıkaran Çiğdem Hanım oldu. Kendimle ilgili konuşmaktan hoşlanmayan ben Çiğdem Hanım’a haftada iki kez gittim, iki ayın sonunda muhteşem sonucu gördüm. Bebeğimle, eşimle çok mutluyum. Şimdi seanslarımız online devam ediyor haftada bir olarak çok memnunum Çiğdem Hanım’dan çok teşekkür ediyorum.

 57. Ays*** T***

  Kaygı düzeyi çok yüksek olan bir insanım, Çiğdem hanımla bu konu üzerine çalıştık. Kendisini çok iyi ifade eden ve insanı sakinleştiren bir yapısı var. Gerek Emdr gerekse bireysel seanslarla çok yol kat ettiğimi düşünüyorum teşekkürler Çiğdem hanım..

 58. Büş*** T***

  Geçtiğimiz Kasım ayında Atipik otizm teşhisi kondu oğluma. Bir tavsiye üzerine ulaştık Çiğdem Hanım’a. Bize gerek evde gerek diğer ortamlarda nasıl davranmamız gerektiğini anlattı ve çok güzel yönlendirdi. Kreşe de başladık ve büyük ilerleme görebiliyorum çocuğumda. 3.5 aydır görüşüyoruz kendisi ile ve gözlemleri çok güzel. Çocuğumuzda daha önceden fark edemediğimiz ve anlam veremediğimiz hareketlerini anlamamızı sağlıyor. Göz teması konusunda daha iyiyiz, seslendiğimizde bize baktığı zamanlar arttı, heceleri çoğaldı ve kelimeleri arttı. Eğitimimiz kendisi ile devam ediyor.

 59. Fat*** A***

  Çocuğum 3 yaşındaydı Çiğdem Hanım ile tanıştığımızda. Çok fazla araştırma yaptık kendisine ulaşana kadar. İyi ki tanımışız onu; benim de kızımın da en büyük şansı. 3 yaşında harfleri öğrenmeye başladı ve mucizevi bir hızla ilerledik. Okula kayıt için gittiğimde dahi yanımdaydı ve öğretmenlerine durumumuzu anlattı. Çocuğuma verdiği destek çok güzel. Her konuda mükemmel bir insan. Onunla olmaktan çok mutluyuz ve artık bir aile olduk.

 60. Bah*** O***

  Ben çok memnunum hem Çiğdem Hanım’dan, hem kurumdaki diğer arkadaşlardan, iyi ki varlar. Yaklaşık 3.5 aydır gidiyorum, tavsiye üzerine başladım.Bir arkadaşım da kendisinden hizmet alıyormuş, bana da önerdi. İlerleme katettik, baya bir faydasını gördüm. Haftada bir hizmet alıyorum. Herkese de tavsiye ederim, ettim de.

 61. İri*** T***

  Çiğdem Hanım’a referansla ulaştık Referansımızın memnun kalmasından dolayı ilk tercihimizdi. Olumlu yönde gelişmeler gözlemledik .Kendisi ilgili ve alakaları mükemmel bir psikolog olduğunu düşünüyorum.Çocuğum konuşmaya başlaması ve takıntıların azalması beni çok memnun etti.

 62. Sol*** Y***

  Çiğdem hanımdan çok memnun kaldım. Kendisine panik atak şikayetlerimle başvurdum.Emdr tedavisi ile çok kısa sürede çözüme ulaştım. Kendisine teşekkür ederim. Herkese tavsiye ederim

 63. Giz*** P***

  Çiğdem Hanım ile doktor takvimi sayesinde tanıştık. Yoğun bir kaygı sürecinin sonunda uçağa binme korkum oluşmuştu ve hayatımı kisitlayan bu korkudan kurtulmak istiyordum. Emdr tekniği sayesinde bu korkumu aştım şimdi çok daha özgür hissediyorum. bunun dışında panik atak ve anksiyete ile ilgili de görüşüyoruz ve yaklaşımiyla çocukluktan gelen travmalarim adım adım çözülüyor. yardımları için teşekkür ediyorum.

 64. İff*** K***

  Yaklaşık 3-4 yıldır devam eden ama 1 yıldır çok sıklaşan, yapmam gereken işleri etkileyen hatta evden çıkamaz hale getiren bir temizlik takıntım var. O kadar arttı ki çocuklarım ve eşimle sürekli bu sebepten kavga eder hale geldik, bende bir uzman desteği almaya karar verdim bir yakınım tavsiyesi ile kendisiyle görüşmeye başladık, temizlik takıntımla ilgili ciddi ilerleme kaydettik eşim ve çocuklarımla da bu sayede aram düzeldi. Hala seanslara devam ediyoruz, kendisine tekrardan çok teşekkür ediyorum.

 65. Nur*** A***

  Uzun zamandır huzursuz halimden kurtulamıyordum, sorunlarımın nedenini bulmam da zordu profesyonel bir yardıma ihtiyaç duyduğum anda Çiğdem hanım a gitmeye başladım Çiğdem hanımdan gayet memnunum Kısa zaman sonra görüşmelrrimizin çok faydasını gördüm, karşılama, randevu kolaylığı ve seanslar güzel geçiyor teşekkürler

 66. Naz*** K***

  Çiğdem hanima gelme sebebimiz çocuğumun odaklanma problemiydi.Seanslara devam ederken aslinda yaşadığı odaklanma probleminin yanı sıra farklı psikolojik sorunlari olduğunuda fark etti.Şimdi çok daha iyi çocuğum ve tabiki bizde.Çiğdem hanim.gibi başarılı bir danışmana denk geldiğimiz icin cok şansliyiz Teşekkürler…

 67. İsa*** G***

  Profesyonel kendini bilen yaşama tekrar yönelten bir yaşam ve insan uzmanı

 68. Met*** T***

  11. Sınıf ikiz oğlum için gittik. Gerçekten çok ilgili, yardıma istekli ve bir psikoloğun olmazsa olmazı çok hoş sohbet bir uzmandı. Dürüst yaklaşımı kendisine olan güvenimizi arttırdı. Çocuklarımızın normal olduğunu belirtip herhangi bir sorun yaşanması halinde yeniden görüşme yapmak üzere anlaştık. Teşekkürler

 69. Gül*** A***

  Çiğdem hanıma topluluk içinde konuşamama heyecanlanma ve özgüven sorunları dolayısıyla gittim. Çok kalabalık ortamlarda ellerim titriyor konuşmaktan kaçınıyor ve sürekli kaçıyordum. Bir süre seanslara devam ettikten sonra şikayetlerimde azalmalar olmaya başladı, özgüvenimin yerine gelmeye başladığını hissetmeye başladım. Uzun zamandır ilk defa konuşamadığım, konuşmaktan kaçtığım insanlarla karşılaşınca konuşabildiğimi farkettim. Hala seanslarımız devam ediyor ve artık çok daha iyiyim. Çiğdem hanıma çok çok teşekkür ederim.

 70. Zey*** Z***

  Çiğdem hanıma yaşadığım yemek yeme problemi yüzünden gittim. Yemek yeme isteğimi önüne geçemiyordum . Uyguladığı terapi sayesinde bu isteğimin psikolojik olduğunu anladım ve yaklaşık 3 aylık sürede büyük oranda bu sıkıntıdan kurtuldum . Teşekkürler

 71. Ail*** T***

  Çiğdem hocadan çok memnun kaldık hiç tereddüt etmeden destek için Çiğdem hocadan görüşme talep edebilirsiniz

 72. Mul*** ‘***

  Her halükarda istediğiniz tek kişi olabilir 🙂

 73. Bet*** A***

  Çocuğumun şu anki durumunu ona borçluyum. Oğlum konuşamıyordu, 2.5 yaşına gelmişti ve çok sessizdi. Bu nedenle, konuşma terapisi almak için gittik Çiğdem Hanım’a ve çocuğumuzun özel bir çocuk olduğunu öğrendik. Bu nedenle eğitime başladık. Epilepsi vb. bir sorun olmadığı için çok şanslıydık ve eğitimle çok büyük yol katettik. Eğitim ve Çiğdem Hanım’ın tavsiyeleri ile çok güzel ve verimli yol aldık. Çiğdem Hanım samimi, sıcak ve çocuklara karşı sevecen biri. Özverili ve sabırlı bir yaklaşımı var. Kendisine çok güveniyorum. Mesleğini seven, danışanlarına saygılı ve çocuklar kadar velileri de anlayan bir danışman.

 74. Zel*** B***

  Tavsiye üzerine ulaştım Çiğdem Hanım’a. Kızımın konuşma bozukluğu ve davranışsal sorunları vardı. Kızım disleksi ve yaklaşık 1 yıldır danışanıyız. Kızım kendisini çok seviyor. Çiğdem Hanım’ın direktifleri doğrultusunda ilerliyoruz, zaman zaman zorlandığım pek çok konu oluyor ve kendisine danışıyorum. Hem teknik hem de psikolojik konularda desteğini alıyoruz. Çiğdem Hanım gerçekçi bir insan, çocuklara karşı sevgi dolu. İhtiyaç duyduğum her an ulaşabiliyorum, telefondan dahi terapi aldığımı söyleyebilirim. Kendisine teşekkür ediyorum.

 75. Ber*** A***

  Hamilelik günlerim pandemiye geldiğinden kaynaklı bayağı stresli günler geçirdim. Hamilelik sonrasıda da fazlalaşarak stresim devam etti. Çünkü çocuğuma yetememe, dışarı çıkarsam hasta olma, herkesten tereddüt etme gibi vb. konulara girdim. 1. Seansımda ağlarak her şeyi anlattığım konuları 6. Seansımda çok daha iyiyim. Loğusalık yaşayan ve emziren anneler ilaç kullanamadığınız için sizinde Çiğdem hanım ile konuşmanız lazım

 76. İlk*** Y***

  Kaygı bozukluğum nedeniyle Çiğdem hanıma gittim süreç çok iyi geçti kendisiyle her konuyu rahatlıkla paylaşa biliyorum .Terapi boyunca kendisinin yaklaşımı çok güzel.Her seansta konuştuğumuz konulara hakim di bu beni rahatlattı sorunlarımı gidermem de yardımcı olduğu için Kendisinden memnunum

 77. Mel*** K***

  Hocama salgın döneminde yaşadığım anksiyete ve kaygı durumlarından dolayı başvurdum . Kendisiyle görüşmeler yaptıktan sonra duygu durumum iyiye gitti fiziksel ve ruhsal olarak rahatlama hissettim anksiyeteden dolayı hissettiğim nefes darlığı sorunum da iyileşti . Artık hocamla çalıştığımdan beri sürecin normal olduğunu biliyor ve daha iyi hissediyorum . Kendisi danışanını dinleyen uzmanlığı ile birlikte sorunlara çözüm konusunda yol gösterici olan tedaviye yönelik olarak hızlı çözümler üretebilen bir uzman .

 78. Fad*** K***

  İlk seansımiz olmasına rağmen kızımın düşüncelerinde değişmeler gördüm.. Süreyi biraz kısa tuttu ama ileride telafi edeceğini soyledi.guler yüzlü bir uzmanimiz

 79. Zar*** A***

  Çiğdem hanımla 8 ay önce tanıştım. Buradaki yorumları okuyarak seansa başlamaya karar verdim. Korkularım vardı ve hayatımı olumsuz derecede etkiliyordu. Çiğdem hanımınla EMDR terapi sayesinde hedefimize ulaştık ve terapiyi sonlandırdık. Çiğdem hanım sayesinde kendime değer vermeyi kendimi sevmeyi öğrendim. Çiğdem hanımın sıcakkanlılığı ve pozitifliliği her zaman seanslarda beni iyi hissettirdi. İyi ki Çiğdem hanımla böyle bir sürece başladım ve çok teşekkür ediyorum kendilerine.

 80. Ser*** U***

  Çiğdem hocam gerçekten mesleğini hakkı ile yapan birisi ilgili odaklı ve kısa sürede sonuç alabileceğiniz bir piskolok

 81. Yak*** T***

  Çok profesyonel aynı zamanda içten yaklaşımı için çok çok memnun kaldık. Kesinlikle öneriyorum.

 82. Ayş*** T***

  İyi ki gitmişim Çiğdem hanıma.Farkında olmadığım şeyleri farketmemi sağladı,çok güzel dinledi ve çok iyi anladı.Çok tatli ve anlayışlı bir doktor.Diğer seansımın gelmesini iple çekiyorum.

 83. Bün*** A***

  Oncelıkle samımı ve guler yuzle arkadaş misali sorunun köküne deginip sorun odaklı fikirlerin olgunlaşması dogru verilen kararların arkasında durmakta yardımcı olması ve mantalite açısından yukleri bırakıp rahatlatıcı hoş guzel söyleyişi tadında muhabbeti için teşekkür ederim

 84. Nur*** Y***

  Covid sonrası yasadigim panik atak ve anksiyet bozukluğu icin basvurdugum cigdem hanim daha ilk seanstan bana iyi geldigini hissettim ve bunu beraber asabilecegimizin ilk sinyallerini alabildim,kendisine cok teşekkür ederim ve kesinlikle tavsiye ederim

 85. Hül*** K***

  Çok ilgili çok güler yüzlü, doğru değerlendirmeler yapan,mesleğini severek yapan birisi Çiğdem hn

 86. Pın*** A***

  Çok seviyoruz iyiki varsınız çigdem hanım ????

 87. HÜL*** K***

  Yıllardır süregelen sorunlarım var di.Çigdem hanımın gerçekçi ve bilgili yaklaşımıyla kendime gelmeye başladım.Çok memnunum.

 88. Yıl*** P***

  Çiğdem hoca ile tanışali kısa bir zaman oldu ama eşim de ben de çok memnunuz.Allah razı olsun.Gozu saatte olmayan sorunu çözmek için uğraşan emek harcayan ve farklı yöntemlerle problemi belirleyip çözüm yolları gosteren iyi bir insan .

 89. Duy*** T***

  Çiğdem hanım’a Panik atak problemi ile ilgili başvuru da bulundum. iyi ki de bulunmuşum tabi günüm daha kaliteli geçmeye başladı ataklar bitti diyemem ,4 haftalık bir süreçteyim ama inanın daha güzel zaman geçirmek elimizdeymiş bunu damla hanım sayesinde başarmış oldum 7/24 telefonunun açık olduğu herhangi bir sıkıntıda ulaşabileceğiniz arkanızdaki gizliden kale gibi düşünün ve bu kale güleryüzlü,samimi sıcak kanlı ha bide esprili 🙂 psikolog arıyorsanız kesinlikle tavsiye ederim.

 90. Züh*** B***

  Kaygı düzeyi çok yüksek olan bir insanım, Çiğdem hanımla bu konu üzerine çalıştık. Kendisini çok iyi ifade eden ve insanı sakinleştiren bir yapısı var. Gerek Emdr gerekse bireysel seanslarla çok yol kat ettiğimi düşünüyorum teşekkürler Çİğdem hanım.

 91. Büş*** T***

  Çiğdem Hanım işinde oldukça başarılı. Ankisiyete tedavisi için gidiyorum ve insanlara sınırlarımı koyamıyorum. Ailemle ilgili problemlerim var ve birlikte iyi yol katediyoruz. İyi gelişmeler oluyor. Ailemle yüzleşmemi sağladı. Kendisine teşekkür ediyorum. Tavsiye ediyorum.

 92. Bar*** K***

  İlk görüşme yaptım ve çok memnun kaldım. Panik atak ve fiziksel sıkıntılarım var. Uyguladığı tekniği beni anında sakinleştirdi ve bir an karnımdaki rahatsızlığı unutturup hissetmedim. Bu tekniği egzersiz olarak uygulamaya devam edicam. Aynı zaman danışmanın surecisinin akışı çok iyidi. Anlatabildim ve kendisi doğru tempo’da dinleyip bana bazı takildigim noktalarda hemen bir sebeb baglanabildi. Ikinci görüşmeyi heycanla bekliyorum. Teşekkür ederim

 93. Meh*** Z***

  Memnun

 94. Men*** Z***

  Çiğdem Hanım çok iyi bir danışman.Eşim kendisiyle görüşme sağlamıştı. Ben de yorumlarından dolayı gitmek istedim.Ben bu kadar olacağını ummuyordum.Benim için çok faydalı oldu.İyi ki oraya gitmişim.Çok sıcakkanlı, işini de çok iyi yapıyor,çok profesyonel. Ben çok memnun kaldım. Tavsiye ederim.

 95. Nez*** T***

  İşinde gayet becerikli ilgili bir hocamız memnunum ve de tavsiye ederim. Kendisine teşekkürler ederim.

 96. Büş*** B***

  Kızım Buğlem Hüma için tesadüfen tanıştığımız kısa sürede cok yol katettiğimiz işini severek yapan sevecen bi o kadarda güzel yüzlü psikoloğumuz teşekkür ederiz

 97. Eva*** O***

  İlk seansımdı.Oldukça heyecanlıydım fakat Çiğdem hocam samimiyetiyle beni rahatlattı bi nebze.Memnun kaldım:)

 98. Özg*** Y***

  Kendinizi iyi hissetmeniz için gerekli olan her şey bu kurumda mevcut. Gerek hocamın yaklaşımı gerekse ortamın huzuru size her konuda iyi hissettiriyor.

 99. Mus*** D***

  Kendinizi gayet huzurlu hissettiğiniz ve rahat konuşabildiğiniz bir ortam

 100. Ran*** O***

  İlk seansım olmasına rağmen kendimi çok rahat hissettirdin hocam. Beni konuşturdunuz özüme geri dönebilmeyi bakabilmeyi hatırlattınız çok sağolun en kısa zamanda tekrar görüşmeyi bekliyorum

 101. Nar*** N***

  Fazlası ile ilgili ve anlayışlı

 102. Ahm*** G***

  Cok iyi

 103. ***

  Bana çok sey katip hayatima olumlu dokunusta bulanacağina inaniyorum. Google a yazdigim isim yanlisligi nedeni ile tesadüfen karşilaştim

 104. ***

  Son derece pozitif

 105. Dür*** C***

  İlk seansimiz gayet ilgili çok memnun kaldık

 106. Gün*** B***

  Emekleriniz için teşekkür ederim

 107. Eli*** A***

  Doktorum gayet ilgiliydi. Konuşmalarında mantıksız gelen şeyler olmadı. Memnun kaldım

 108. Mer*** A***

  Çiğdem hanım problemlere gayet profesyonel olarak yaklaşıyor. Güler yüzlü. Süre konusunda, konu tamamlanmamış ise kendi zamanından fedakarlık yaparak vakit ayıran, işini severek yaptığı belli olan biri.

 109. Hat*** D***

  Kesinlikle çok memnun kaldım????

 110. HÜL*** K***

  Uzun yıllardır devam eden bir rahatsızlığım vardı.Bu sıkıntılarımı ilgisi alakası ve desteğiyle çözdü.Cok memnunum ve herkese tavsiye ederim.

 111. Rab*** E***

  Çok memnun kaldık

 112. Men*** K***

  10 yillik evliliğim bende anksiyete ve sinir krizleri disinda bir sey birakmadi. Iki kizima sağlıklı bir anne olarak bakabilmek ıçin yardim almaya karar verdim. Çiğdem hocamdan destek almak verdiğim en doğru kararmış. Keşke onu daha önceden tanısaydım. Kendimi kuş kadar hafif hissediyorum.

 113. Bah*** A***

  Okul öncesi öğretmenliği okuyorum ve genç yaşta çocuk sahibi oldum. Aldığım akademik eğitime rağmen çocuğuma verimli olamadığımı düşünerek çocuğumla birlikte oyun terapisi almak istedik ve uzman arayışına girdim bunun sonucunda Çiğdem hocamıza başvurduk. Çocuğum için ayrı benim için ayrı verimli old u hayatımın en keyifli deneyimiydi diyebilirim. Hocamız kesinlikle işin uzmanı herkese öneriyorum

 114. Çis*** M***

  Atandığım şehri bir türlü sevemeyip alışamıyordum. Bu durumun beni giderek yalnızlaştırdığını farkettim. Devlet hastanesindeki psikiyatriye gidip ilaç kullanmaya başladım. İlaçlarım beni ve işimi etkilediğini görünce ilaçsız destek almamın daha uygun olacağını farkettim ve Çiğdem hanımdan dört saat terapi aldım. Bana kendi kendimi sorgulamayı öğrettiği için kısacık sürede toparladığıma inanıyorum. Hocamı herkese tavsiye ediyorum.

 115. Fat*** A***

  Kızımızın bazı kaygı ve korkularının tedavisi amacıyla tanıştığımız Çiğdem Hanımın ilk günden itibaren yönlendirmeleriyle başarısına şahit olduk. Her süreçte gerçekten samimi ve ilgili yaklaşım sergilediği ve, ihtiyaç duyduğumuz her an destek alabileceğimizi hissettiğimiz için kendisine teşekkür ede riz.

 116. Anı*** K***

  Geceleri uykuya dalma sürem hayli uzundu, bu durum uykularımı verimsiz kılıyordu. Bunu anca altında yatan sorunu bulursam aşabileceğimi biliyordum bu yüzden Çiğdem hanımdan terapi desteği almaya başladım. Online terapiye karşı ön yargılarım vardı fakat anladım ki karşınızdaki işinin ehli ise kilomet relerce öteden bile çok faydası dokunuyor size. Ben uyku sorunumun altında yatan travmalarımla tanıştım ve yüzleştim. Şimdilerde mışıl mışıl uykular çekiyorum. Teşekkürler Çiğdem Hocam

 117. HÜL*** K***

  Harika bir insan.Harika bir psikolog.Yillardir gelen sorunlarıma ışık tuttu.Beni aydınlattı.İyiki onu tanımışım.Çok değerli bir psikolog.

 118. Fer*** A***

  Ben çok memnun kaldım Çiğdem hocamızdan .Benim 1.snıfa giden oğlum vardı, okula gitmekte biraz zorlanıyordu.Bu konuda destek aldım,çok da memnun kaldım.Sıkıntımızı aştık.Çocukla iletişimi gayet güzeldi.Oğlum da kendisini çok sevdi, sayesinde oğlum derslerinde başarılı ve online derslere katılıyor.Ba şarılı, arkadaşlarıyla iletişimi iyi düzeldi.Daha önce okula gitmek istemiyordu, kendini yalnız hissediyordu.

Değerlendirme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir